Komentarze do materiału

Pucek Stachanowiec

Grupa: Moderator
Poziom ostrzeżeń: 0

0

15.02.2016, 21:59    #1
Bardzo pracochłonne, przejrzyste, potrzebne. Gratulacje :)
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Bolson Minister ds. Nagłych

0

15.02.2016, 22:02    #2
Karol, a kiedy ten poradnik miał wyjść? #pdk
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

15.02.2016, 22:06    #3
W sierpniu zacząłem go pisać :D
"To jest gad bardziej śliski niż niejeden wąż! Jak będzie w moim wieku to zostanie znanym politykiem."

bartekr Szef Revolution Update Team

0

15.02.2016, 22:23    #4
Podobają mi się tabelki i przygotowanie poradnika dlatego daję mocne na zachętę i czekam na kolejny Twój poradnik. :D W 2017 pewnie.
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

IamTheSwarn Partyzant

Grupa: Użytkownik

0

15.02.2016, 22:25    #5
Bardzo spoko, dzięki temu dowiedziałem się, ze w tym roku obchodzę 100 Leeds ( 5 sezon)

zachi Zgred Manifestant

0

15.02.2016, 22:30    #6
Minimum fajerwerków, maksimum treści - i nie męczy wzroku. Oklaski!
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

Garrincha Partyzant

0

15.02.2016, 22:42    #7
Ja zacząłem jako bezrobotny, po czym związałem się kontraktem pod koniec sezonu, nieco przez nieuwagę, z pewnym kandydatem do spadku z ekstraklasy Wysp Owczych. Spadek został zaliczony (rozegrałem 1/3 sezonu, a strata była spora), by w następnym sezonie wygrać 1 lige i Puchar WO. W kolejnym udało mi się pewnie utrzymać klub w ekstraklasie zajmując miejsce w środku tabeli i odpaść z Ligi Europy w 1 rundzie kwalifikacji z zespolem z Cypru, uzyskując historyczne 0-0 w pierwszym meczu u siebie i przegrywając 2-0 na wyjeździe. Po zakończeniu sezonu pozostałem bezrobotnym przez 2 miesiące i związałem się z ostatnią drużyną drugiej ligi albańskiej. Tam wyniki nie były najgorsze, ale doszło do malej scysji z zarządem i po jakichś 3 miesiącach pracy i zdobyciu z 12 punktów w 6 meczach rundy wiosennej (przy 3 punktach zdobytych przez zespół na jesieni) zostalem zwolniony z klubu. Następnie negocjowałem z ormiańskim 3 zespołem ligi, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Zglosilem więc swoją kandydaturę na trenera drużyn z San Marino i 3 złożyły mi oferty kontraktu. I byłem już o krok od podjęcia decyzji z kim chcę współpracować, gdy odezwał się prezes klubu z Polinezji Francuskiej/Tahiti. (Mam wrażenie, ze błąd w patchu; wszyscy piłkarze sa z Polinezji a liga niby z Tahiti.) Mniejsza o to. Objąłem klub, który miał zakończony sezon i awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Objąłem go gdzieś w kwietniu, może maju, a liga startuje dopiero końcem września. Skompletowałem skład, sztab i... wygrałem ligę. Przede mną faza playoff. Zobaczymy co będzie dalej.

Trybem kariery jest 'obierzyświat'. Przy czym na ten moment każda kolejna moja decyzja zaprzecza prawom logiki. Na Wyspach Owczych miałem kontrakt na 30 tys euro rocznie, w Albanii było koło 15 a w Polinezji/Tahiti mam raptem 10.

Albania okazała się w ogóle niewypałem. Może dlatego, że osobiście lubię grać zespołami, gdzie nazwiska są przyjemne w czytaniu. Zazwyczaj grałem albo Wisłą Kraków albo zespołem z ostatniej ligi dostępnej na patchu z PLU.

A Polinezję/Tahiti polecam - liga ma śmieszne zasady. 4 pkt - zwycięstwo, 2 remis i 1 to przegrana.

Pozdrawiam!

fmowiec21 Partyzant

0

15.02.2016, 22:50    #8
Świetna robota, gratulacje! Na pewno zastosuję się do poradnika :)

tts0 Partyzant

0

16.02.2016, 00:00    #9
Ale to było dobre...;) A do klubów nietypowych obowiązkowo dopisałbym Queens Park F.C - najstarszy klub w Szkocji, trzeci pod względem zwycięstw w krajowym pucharze, przez całą swoją historię(już prawie 150 lat!) grający wyłącznie amatorami. No, i grający na "narodowym" Hampden Park(ponad 50 tys. widzów!).

EDIT: dopisałbym również HSV - jedyny z klubów założycieli Bundesligi, który nigdy nie zaznał smaku spadku, a i sukcesy były niemałe w 80-tych latach.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.02.2016, 00:03

"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

Yrkomm16 Partyzant

0

16.02.2016, 08:33    #10
Genialna publikacja, gratuluję Ceyvol! Bardzo dużo się dowiedziałem, i kilka wymienionych przez Ciebie klubów zamierzam sprawdzić. Gratki :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution