Strona

Ligi

FM Revolution Reforma ESA18 2019 1.3 Ceyvol | 11.11.2018 22:20 | wersja gry: FM 2019 | kategoria: Ligi

Komentarze do materiału

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator
Poziom ostrzeżeń: 0

0

10.07.2019, 13:33    #1
Reguły zaawansowane, rozwijasz wybraną ligę w drzewku i premie za miejsca powinny być w "ustawienia ligowe".
twitter.com/Ceyvol

siekanowski Partyzant

Grupa: Użytkownik

0

10.07.2019, 18:14    #2
Cześć.

Czy tylko ja miałem problem z terminarzem w naszej ukochanej lidzie? Mianowicie generowany nie był ciągle (pomijając przerwy na reprezentacje). Potrafiłem mieć przerwy od grania 3 tygodnie, aby później w tygodniu nadrabiać mecze ligowe. A jeszcze gorzej, gdy wiosną nadal grało się w europejskich pucharach i terminy się pokrywały tworząc intensywną wiosnę momentami.

Pozdrawiam.

Ceyvol Premier Rewolucji

0

10.07.2019, 18:45    #3
Robiłem wiele testów i ani razu nie spotkałem się z taką sytuacją. Której wersji ESA18 używasz i na której bazie danych?

Wejdź w: FM -> Status gry, najedź na napis pliki edytora i tam wyskakują nazwy dodatków, jakie załadowałeś do kariery. Jeśli możesz, to wypisz mi je. Jakiś screen terminarza też byłby wskazany.
twitter.com/Ceyvol

siekanowski Partyzant

Grupa: Użytkownik

0

11.07.2019, 15:47    #4
W linku mam screny. Ostatnio grałem w marcu i dzisiaj zainstalowałem ponownie grę. Dodatek modyfikujący ligę był najnowszy, grę rozpoczynałem w styczniu. Kojarzy mi się, że przed lub po przerwie na reprezentację już nie było kolejki ligowej, a nominalnie można było grać (inne ligi rozgrywały w tedy mecze). W sumie nie wiem, czemu od razu nie napisałem o tym.

https(...)syYPL0HB

Ceyvol Premier Rewolucji

0

11.07.2019, 16:22    #5
Terminarz jest tu zgodnie z opisem dodatku - po 17 kolejek na jesień i wiosnę.

Trochę pod tezę te screeny wybrałeś ;) Wrzuciłeś np. jesień, gdy nie grałeś w pucharach, ale już wiosnę, gdy grałeś do półfinału. W praktyce zwykle wygląda inaczej, polskie kluby grają od wczesnych rund kwalifikacji + ew. 6 meczów fazy grupowej, więc tych meczów jesienią jest znacznie więcej niż wiosną. Luki na początku września, października, listopada i marca są spowodowane przerwami na reprezentacje. Faktycznie są dziwnie długie, ale nie wiem na ile to trend - może być w nich grany Puchar Polski, z którego odpadłeś. Terminarze w FM19 generalnie czasem dziwnie się zachowują niezależnie od ustawień (w sezonie 21/22 masz mundial zimą, to dopiero zrobi ci masakrę).

Dzięki za uwagi, porobię w przyszłości jakieś dodatkowe symulacje, żeby się temu przyjrzeć, jak będę miał trochę więcej witalności.
twitter.com/Ceyvol

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.