Strona

Ligi

FM Revolution Reforma ESA18 2019 1.3 Ceyvol | 11.11.2018 22:20 | wersja gry: FM 2019 | kategoria: Ligi

Komentarze do materiału

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator
Poziom ostrzeżeń: 0

+1

11.11.2018, 22:21    #1
Indżoj Spoko
twitter.com/Ceyvol

Tysqie24 Partyzant

Grupa: Użytkownik

0

12.11.2018, 07:53    #2
będzie grane ! nice .

myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

0

12.11.2018, 08:22    #3
niezła robota, choć nie dla mnie ;)

_Pablo_ Partyzant

0

12.11.2018, 10:11    #4
Kurcze wszystko pieknie, ale te dwa punkty mocno mnie bolą
- zniesiono limit obcokrajowców spoza UE w pierwszym składzie,
- zniesiono obowiązek wystawiania juniorów w wyjściowym składzie w niższych ligach

W LE ma być obowiązek gry młodzieżowca, tak jak w niższych ligach, a obcokrajowcy mają się zwiększyć do 3, tak przynajmniej się zapowiada przyszłość i szkoda, że takich zasad nie wprowadziłeś.

O ile struktura rezerw i juniorów oraz pozostałe zmiany to dobry kompromis, tak tych zmian nie kupuję. Czy jest szansa byś wydał drugą alternatywną wersję, ale z tymi ograniczeniami młodych zawodników i tych spoza EU?

Tysqie24 Partyzant

0

12.11.2018, 11:12    #5

"_Pablo_" napisał:

Kurcze wszystko pieknie, ale te dwa punkty mocno mnie bolą
- zniesiono limit obcokrajowców spoza UE w pierwszym składzie,
- zniesiono obowiązek wystawiania juniorów w wyjściowym składzie w niższych ligach

W LE ma być obowiązek gry młodzieżowca, tak jak w niższych ligach, a obcokrajowcy mają się zwiększyć do 3, tak przynajmniej się zapowiada przyszłość i szkoda, że takich zasad nie wprowadziłeś.

O ile struktura rezerw i juniorów oraz pozostałe zmiany to dobry kompromis, tak tych zmian nie kupuję. Czy jest szansa byś wydał drugą alternatywną wersję, ale z tymi ograniczeniami młodych zawodników i tych spoza EU?

Jeden punkt a wyjaśnia wszystko :
"Dlaczego reforma nie jest od sezonu 19/20?

Bo to tylko fikcyjny scenariusz i tak mi było wygodniej."

Autorowi tak pasuje i tak ma być , gram od FM2016 na tym dodatku co roku i mi inna gra w Polskiej lidze niż na tym dodatku nie sprawia frajdy . Takie zalozenia przyjęto i My jako grający na tym dodatku nie pozostaje nic jak czerpać radość z tego . Zawsze można samodzielne coś edytować jak komuś coś nie pasuje :)

_Pablo_ Partyzant

0

12.11.2018, 11:22    #6
Jest też inny punkt :)
"Proszę wszelkie pytania, uwagi i propozycje zgłaszać w komentarzach pod tym dodatkiem."

Gdybym umiał to bym pewnie sam dokonał edycji, ale dla mnie edytor to czarna magia, bo nigdy z niego nie korzystałem, nawet nie wiem jak go włączyć. Gdyby ktoś umiał za mnie dokonać tych niewielkich zmian i podesłać taki zmieniony plik to bym był bardzo wdzięczny, bo reszta zmian jest naprawdę super i chętnie bym z nimi pograł.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.11.2018, 11:23

Ceyvol Premier Rewolucji

0

12.11.2018, 15:06    #7

"_Pablo_" napisał:

Ten pomysł upadł jeszcze w lipcu.

Limitów nie ma, bo są nieżyciowe w warunkach FM-owych. W grze mamy trochę inny rodzaj wiedzy o zawodnikach i większe przekonanie do ich talentu, więc zmuszanie do rezygnacji z kupna lub wystawiania fajnych piłkarzy ze względu na pochodzenie jest wyłącznie frustrujące. Z kolei całe roczniki wychowanków są zwykle bezużyteczne i żadne ogrywanie nie zmieni ich w gwiazdy, ani tym bardziej nie podniesie poziomu krajowego futbolu - o co przecież ma w tych limitach chodzić.

FM to trochę inny świat niż rzeczywistość i ten dodatek bierze to pod uwagę :) Ale skoro nalegasz, łap: ESA18 2019 z oryginalnymi limitami wyboru składu.

Daj proszę znać, czy wszystko jest prawidłowo.
twitter.com/Ceyvol

Ramboldinho Partyzant

0

12.11.2018, 15:49    #8
ceyvol pytanko zrobilem w edytorze pare poprawek w skladach w twoim dodatku i po tym obligatoryjnie trzeba przetestowc reguly i wyskoczyl mi blad regul w 3 i 4 lidze to jest normalne ? nie ruszalem zadnych regul.

Ceyvol Premier Rewolucji

0

12.11.2018, 16:17    #9
Tak, to normalne. Ten dodatek używa zbyt skomplikowanego systemu dla testu edytora (testuję go bezpośrednio w FM-ie), do tego sam edytor jest na razie skopany i wywala losowe błędy, więc wszedłem w kod pliku i po prostu kompletnie wywaliłem fragment odpowiadający za ten test.

Tylko czy na pewno mówisz o TYM dodatku? ESA18? Bo konieczność testowania nie powinna sama wrócić :| Przynajmniej nie wraca u mnie, gdy dokonam zmian w bazie na nim.

Na przyszłość - nie rób poprawek w składach na czyimś dodatku, bo to bez sensu - rób sobie osobny plik. Będziesz go potem mógł załadować z dowolnym dodatkiem albo, na przykład, z aktualniejszą wersją ESA18, gdybym jakąś wydał.

Ja zrobiłem sobie pliczek "Warta Sieradz Fix", który poprawia dane klubu, stadionu, stroje oraz dodaje brakujących piłkarzy - i ładuję go sobie kulturalnie kiedy chcę z dowolnymi plikami :)

//Edytowano 11 razy, ostatni raz 12.11.2018, 16:25

twitter.com/Ceyvol

Ramboldinho Partyzant

0

12.11.2018, 16:37    #10
dzieki za rade w sumie nie pomyslalem zeby robic osobno poprawki. Ale powiedz mi czy bedzie normalnie gra dzialala jak przetestowalem zasady gry i byl blad ? chodzi mi o to zeby nie bylo ze bede gral, rozkrece sie i np. po 3 sezonie bedzie blad i nie bede mogl kontynuowac :P

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.