Komentarze do materiału

pooh77 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

13.04.2019, 20:25    #1

"TakiKuba" napisał:

Tak... łatka zwiększająca stabilność niby a zmienia całkowicie grę i silnik meczowy. Taktyka która się idealnie sprawdzała i byłem trzecią drużyną w Hiszpanii moim Valladolid, tak po aktualizacji dostaje wciry i nic nie wychodzi a i zaczynają się sypać kontuzje na lewo i prawo. Już tak miałem niedawno jak zacząłem karierę Romą, początek sezonu super, wyszła łatka, przegrałem 7 meczy z rzędu, odstawiłem, wyszła kolejna łatka, wróciłem - dokończyłem sezon wygrywając ligę (zacząłem z powrotem wygrywać). Te durne łatki co chwilę niby zmieniając tylko stabilność gry, zmieniają całkowicie rozgrywkę i silnik. Syf.

Popieram!

Nie wiem, co SI odj*bało, ale to jest dramat.

Jedna uwaga - nie "meczy". Meczy to koza...

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

14.04.2019, 00:58    #2
19.3.4, a ja nadal używam taktyki z bety... ;)
twitter.com/Ceyvol

myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Grupa: Użytkownik

0

17.04.2019, 02:17    #3

"pooh77" napisał:

"TakiKuba" napisał:

Tak... łatka zwiększająca stabilność niby a zmienia całkowicie grę i silnik meczowy. Taktyka która się idealnie sprawdzała i byłem trzecią drużyną w Hiszpanii moim Valladolid, tak po aktualizacji dostaje wciry i nic nie wychodzi a i zaczynają się sypać kontuzje na lewo i prawo. Już tak miałem niedawno jak zacząłem karierę Romą, początek sezonu super, wyszła łatka, przegrałem 7 meczy z rzędu, odstawiłem, wyszła kolejna łatka, wróciłem - dokończyłem sezon wygrywając ligę (zacząłem z powrotem wygrywać). Te durne łatki co chwilę niby zmieniając tylko stabilność gry, zmieniają całkowicie rozgrywkę i silnik. Syf.

Popieram!

Nie wiem, co SI odj*bało, ale to jest dramat.

Jedna uwaga - nie "meczy". Meczy to koza...

"Forma meczy nie jest niezgodna z systemem gramatycznym polszczyzny – ma bliski analogon w postaci formy mieczy, której nikt przecież nie kwestionuje. Jest jednak – jak pokazuje Korpus Języka Polskiego PWN – czterokrotnie rzadziej używana od formy meczów. Poza tym występuje głównie w prasie, drukach ulotnych i w języku mówionym, prawie zaś nieobecna jest w książkach, czyli wydawnictwach, które są redagowane staranniej. Można by ją uważać za wariant gorszy, ale słownikarze w ogóle ją dyskredytują. Czynią to zgodnie z oczekiwaniem społecznym, gdyż osób, którym forma meczy się nie podoba, jest wiele. Nie jest Pan w swoich odczuciach odosobniony."

:)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.