Komentarze do materiału

Gietz Polski Szef Researchu

Grupa: Moderator
Poziom ostrzeżeń: 0

0

12.10.2017, 18:56    #1
Najważniejsza zmiana o której mówią to porady od sztabu na temat taktyki (od 2:17), myślę że bardzo pomoże w zrozumieniu dlaczego dana taktyka działa lub nie. Ta wiedza często uciekała przy grze na Kluczowych zdarzeniach.

Viique Młody aktywista

Grupa: Użytkownik

+1

12.10.2017, 19:59    #2
Nie żartuj! Porady taktyczne od współpracowników dostawaliśmy już we wcześniejszych odsłonach... Ciągle takie same - nawet jak wygrałeś 100 meczów z rzędu to asystent chciał wywracać całą taktykę do góry nogami
www.rysunkowo.y0.pl - strona z moimi pracami

Godlike87 Partyzant

0

12.10.2017, 22:18    #3
Ja osobiśćie przyznaje się bez bólu od czasów FM 08 jestem zwolennikiem taktyk plug&paly i mam nadzieje że mimo zmian (a dużo na to wskazuje) w tegorocznej edyjcji fm bede mógł z takowych nadal korzystać :)

vicomino Partyzant

0

12.10.2017, 23:57    #4
Wygląda to ciekawie, chyba pierwszy filmik który zachęcił mnie troszkę do zakupu nowej części bo jest trochę zmian. Oby tylko te podpowiedzi asystenta, zaznaczanie słabych punktów taktyki itp były na prawdę przydatne bo w FM 2017 większość podpowiedzi asystenta było do bani, a danie niektórym członkom sztabu szkoleniowego wolnej ręki kończyło się katastrofą. Tutaj proponowane zmiany mogą faktycznie mocno pomóc w doborze taktyki ale równie dobrze mogą nam solidnie namieszać jeśli będą niedopracowane.

Foxyr Partyzant

0

13.10.2017, 02:44    #5
Krótkie podsumowanie moich ulubionych "rad".
Gramy 4-2-4, asystent mówi mi "mamy za mało piłkarzy w środku pola". Patrzę, a tam moi dwaj piłkarze wspomagani wydatnie przez napastnika - fałszywą dziewiątkę - i schodzących napastników sobie spokojnie klepią piłeczką. I tak co mecz...
Wychodzę z nastawieniem na kontry śmiesznym 3-2-2-1-2, założenie jak w każdej kontrze. Niski presing, mądre przesuwanie, a jak odbierzemy to laga i niech napastnicy się martwią. Asystent mnie opieprza, że mamy za niskie posiadanie...
Podobnych przypadków jest oczywiście więcej, ale o ile nie jestem jakimś taktycznym niedorozwojem (bo może tylko mi się to przytrafia? :p) pewnie sami wiecie jak to wygląda. Jeśli nowe porady też mają tak wyglądać to ja dziękuję, postoję. Zresztą nie ma w tym żadnej rewolucji, bo do bardzo podobnych analiz dostęp był już wcześniej, tylko nie był tak wyeksponowany.
Mnie znacznie bardziej cieszą nowe polecenia w taktyce i jakiekolwiek zmiany przy rzutach wolnych. Dodatkowe role też mogą okazać się przydatne, chociaż nie sądzę.

Tomek83 Partyzant

-1

13.10.2017, 10:47    #6
przeciez wszyscy wiedza ze te ich zmiany to pic na wode

marivsh Partyzant

0

13.10.2017, 14:09    #7
@Foxyr Swego czasu miałem asystenta, który co mecz kazał mi usunąć "utrzymywanie piłki", a cała taktyka się na tym opierała, ba w lidze byłem pod tym względem najlepszą drużyną, a wyniki wcale nie były złe (3. miejsce w lidze). Zastanawiałem się o co kolesiowi chodzi, a okazało się w jego profilu, że preferował całkiem inne ustawienie i styl gry. Być może w tym problem?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution