Komentarze do materiału

Kurpiu Wybitny Literat

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

+2

21.11.2017, 10:05    #1
W czasie gdy prowadziłem NK Travnik w FM 2015 zmarła legenda tego klubu Elvedin Varupa (prawie 800 meczów w barwach drużyny). Zawodnik był jeszcze w bazie danych jako piłkarz, ale w tym czasie pracował już w klubie jako trener drużyny młodzieżowej.
http://kurpi(...)017.html
http://www.saraj(...)-varupa/

Rafał9595 Revolution Update Team

Grupa: Moderator

+1

21.11.2017, 15:23    #2
Przegapiłem ten manifest i dopiero teraz przeczytałem. Kurczę... Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to, to że Varupa też równo w wieku 40 lat odszedł. Jak czytałem Twój manifest to dosłownie wypisz wymaluj mam te same odczucia, zwłaszcza co do zżycia się z drużyną w FM-ie.
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

Foxyr Partyzant

Grupa: Użytkownik

+3

22.11.2017, 00:58    #3
W poprzednim FMie grałem i opisywałem w depeszach karierę Odrą Opole, zresztą jako że gram dopiero od FM16 był to pierwszy raz kiedy wziąłem się do prowadzenia klubu, któremu naprawdę kibicuje (wcześniej wychodziłem z założenia, że wolę się uczyć na klubach których porażki nie będą mnie tak bolały i tak o mały włos nie wygrałem LE Śląskiem Wrocław).
Wracając jednak - 29 maja zamieściłem depeszę o następującej treści:
"Ważne informacje napłynęły do kibicowskich, a także moich uszu z gabinetu zarządu. Klub dostał oficjalną zgodę na rozpoczęcie budowy nowego stadionu, wiadomo też jak obiekt będzie się nazywał: Engelbert Jarek Park. Skąd ta nazwa? Pan Engelbert to ważna postać w historii Opolskiego klubu w którego barwach debiutował w roku 1954 (wtedy Budowlani Opole). Dla "Niebiesko-Czerwonych" rozegrał aż 548 spotkań i strzelił 456 goli! Trzykrotnie występował też z Orłem na piersi, strzelając nawet jedną bramkę w narodowych barwach. Warto dodać, że jest to żywa legenda - pan Jarek ma się dobrze i w realnym świecie często zagląda na stadion przy Oleskiej :)"

Wtedy jeszcze zaglądał. Niestety niespełna miesiąc później - 23 sierpnia - pan Engelbert zmarł w wieku 82 lat. W świecie realnym Odra gra swoje mecze domowe na stadionie w Opolu przy Oleskiej 51. W mojej wersji przyszłości którą wykreowałem w football managerze Odra gra mecze domowe na kameralnym Engelbert Jarek Park. Co ciekawe Odra w chwili obecnej jest beniaminkiem i zarazem liderem pierwszej ligi, co zrozumiałe w takiej sytuacji w mieście wiele osób poważnie myśli o trzecim z rzędu awansie OKSu, tym razem do upragnionej ekstraklasy. Niestety obiekt przy Oleskiej to nie jest stadion w sumie nawet na pierwszą ligę, więc planowana jest budowa nowego stadionu (nareszcie) i chociaż na razie brakuje konkretów to wcale bym się nie zdziwił, gdyby nosił on właśnie imię pana Jarka.
A tyle razy słyszałem, że FM jest mało realistyczny...

0

22.11.2017, 20:59    #4
Ciekawa historia, fajnie gdyby w prawdziwym życiu nowy stadion również nazwano jego imieniem
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

23.11.2017, 00:53    #5

Cytat:

Jeżeli dotarliście do tego momentu to chciałem zapytać: mieliście taką sytaucję kiedyś, że umiera Wasz piłkarz albo manager prowadzący ligowego rywala?

W mojej ostatniej karierze - w FM17 - przeszedłem z polskiej ligi do znanego ligowca z TOP4 (2020 rok). Ale przed ogarnięciem go zrobiłem sobie kilka dni wolnego od gry. W ciągu tej przerwy atak arytmii miał Abdelhak Nouri... Kilka dni później wczytuję grę, zaczynam przegląd składu, po czym wśród czołowych postaci zespołu widzę jego nazwisko. Zagrałem kilkanaście spotkań, w paru z nich "Appie" strzelał bramki i asystował, nawet zostawał piłkarzem meczu.

Nie miałem serca grać dalej.
twitter.com/Ceyvol

0

23.11.2017, 01:16    #6
Z tego co czytałem to chyba nie będzie mógł w przyszłości normalnie funkcjonować, tak?

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

23.11.2017, 01:37    #7
Trwałe uszkodzenie mózgu.
twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.