Depesze

Depesza #18239 - Piast Gliwice, FM 2020 Roninho999 | 04.08.2020 15:19 Witam, postanowiłem opisywać moją karierę Piastem Gliwice choć to nie było w moim planie. <br /> Gram obecnie Piastem Gliwice 5 sezon. Gra dla mnie jest wielkim wyzwaniem, gram ustawieniem 4-4-2 i każdy mecz jest zacięty do ostatnich minut mimo że gram już 5 sezon. Podoba mi obecny FM2020. Do tej pory miejsca w lidze to: 4,8,2,3 <br /> W obecnym piątym sezonie po 7 kolejkach jestem na 1 miejscu, ale to nie jest tak, że nagle odpaliliśmy. Każdy mecz mogłem równie przegrać, wygrane jedną bramką po zaciętych meczach. Dwa sezony temu po 15 kolejkach byłem na 1 miejscu a skończyłem na 4 miejscu po 30 kolejkach. To tyle krótkiego przedstawienia sytuacji :)

Komentarze do materiału

jonathan11 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

06.08.2020, 11:39    #1
Czyli mecze w eliminacjach bardzo wyrównane widzę. Ładnie załatwiłeś na ich boisku Bach Bach Qarabach :D

No i świetna postawa w grupie LE, brawo. Ze Strasbourgiem to chyba walczyłeś już po wyjściu z tej grupy, tak? Czyli byłaby to 1/16 finału bodajże.

Ja w meczu z Lokomotivem miałem już zmianę robić - chciałem wpuścić na ostatnie minuty dodatkowego obrońcę i zagrać 5-4-1 lub 4-1-4-1, aby bronić wyniku 1:0, ale nie zdążyłem, bo walnęli mi bramę w 88 min. na 1:1.
Stosujesz takie manewry gdy masz korzystny wynik a mecz jest "na styku" czy do końca spotkania grasz wyjściową taktyką?

Roninho999 Partyzant

0

06.08.2020, 12:39    #2
Zależy od sytuacji na boisku, jak widzę że rywal zaczyna stwarzać groźne sytuacje i kontry to próbuję zmieniać nastawienie standardowe, ostrożne, czasem głęboka defensywa.

Właśnie miałem mecz ze Śląskiem krótka analiza
Bramki dla mnie:
2x stały fragment gry, 1x kontra.
Śląsk
3x kontra, 1x z akcji pozycyjnej.

prowadziłem w tym meczu 3:2 a dwie kontry Śląska w końcówce i po meczu.... 4:3 przegrana.
I takiego menagera lubię. Nadal jestem na 1 miejscu w tabeli z 9 pkt przewagi.
Z zagłębiem też przegrałem 1:0 bramka z ataku pozycyjnego.

jonathan11 Partyzant

0

06.08.2020, 13:19    #3
Ja po meczu z Lokomotivem zagrałem z Lechem u siebie w lidze. Myślałem, że chłopcy na sportowej złości wrzucą im ze 2-3 bramki i będzie wygrana. Bramki dwie dla mnie padły, ale Lech też dwie strzelił (obie po centrach z rzutów wolnych i strzałach głową) i tylko 2:2, więc straciłem punkty.

Ale za to kolejkę wcześniej wygrałem na wyjeździe z Legią 1:0, mimo że Legioniści mieli karnego na 10 min. przed końcem meczu, ale typ od nich nie trafił w bramkę :D

Więc to co los dał mi wcześniej potem mi zabrał...

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 06.08.2020, 13:20

Roninho999 Partyzant

0

06.08.2020, 14:47    #4
masz GG?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.