Depesze

Depesza #16333 - Zagłada Lisów, FM 2017 Kurpiu | 08.08.2017 17:46 W poprzednim sezonie drużyna Pogoni Szczecin była naszym rywalem w drugiej rundzie Pucharu Polski - tym razem trafiliśmy na nią rundę później. Dwanaście miesięcy temu okazaliśmy się od nich wyraźnie lepsi dysponując znacznie słabszym zespołem. Oznaczałoby to, że z optymizmem mogliśmy zapatrywać kolejnej rundy. Zaczęło się dobrze, gdyż Nemec w 12 minucie wyprowadził nas na prowadzenie. Niestety, na 7 minut przed końcem testowany przez nas przed sezonem Kukolj zdobył bramkę dla Portowców. To oznaczało dogrywkę. W niej nie działo się zbyt wiele, tak więc powoli szykowałem się to konkursu jedenastek... Nie doczekałem się ich niestety.

Komentarze do materiału

Foxyr Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

08.08.2017, 19:32    #1
Ostatnio miałem podobną sytuację, ale to ja się cieszyłem, a trener rywali ze złości potargał notatki w których już ustalał kto podejdzie do kolejnych jedenastek :p

Kurpiu Wybitny Literat

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

10.08.2017, 14:01    #2
Ja już nawet zdążyłem ustalić kolejność, zawsze zajmuję się tym w dogrywkowej przerwie - stąd dwie zmiany w 107 minucie :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution