Komentarze do materiału

Wieczór Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

26.08.2017, 18:40    #1
Moim zdaniem to i tak duży sukces :)
Liczę na Twój awans do Premier League. Powodzenia!

Dashe Partyzant

0

26.08.2017, 22:20    #2
Dzięki za wsparcie, owszem to dla mnie ogromny sukces. Jednak przede mną i Bristol Rovers długa, bardzo długa droga, jeśli chcemy dojść na szczyt.

Martwi mnie, że ostatnio nie mam praktycznie czasu na grę, więc nie wiem czy uda mi się karierę dokończyć w FM 17, czy zostanie przerwana w trakcie. Ale może ją dokończę :)

Zwolay Partyzant

0

10.09.2017, 14:49    #3
No -skończyłem 2 sezon Bristol Rovers i...awansowałem do Championship! Niestety nie jestem w pełni zadowolony-moja seria 8 meczów bez porażki skończyła się na sparingu z Newcastle=obrońca się odwrócił i z całej pyty z 3 metrów strzelił samobója.Ewidentny błąd silnika-może dlatego że grałem z jego macierzystym klubem? Nie wiem. w Każdym razie o d tego meczu rozpoczęła się czarna seria 4 porażek a potem mecz o wszystko czyli o bezpośredni awans.Miałem szanse na tytuł,w tym ostatnim meczu przegrałem 2:0 ale Oxford zremisował i fuksem zająłem 2 miejsce w Sky Bet 1.Wściekły jestem o to że Scunthorpe-zdobywcy tytuł-wyprzedzili mnie o 1 punkt.No ale sorry-jak 5 meczów z rzędu się dostaje wpierdol....Tak czy inaczej czekają mnie spore wzmocnienia-już kupiłem jednego środkowego obrońcę i napastnika-bardzo kuleją obrońcy boczni i tu koniecznie muszę kogoś załatwić. Shankland o którym już pisałem został jednym z najbardziej bramkostrzelnych napastników-jedyna wada jest taka że jak jest bez formy to może go w ogóle nie być-ale jak już formę złapie to killer.Najlepszy dowód-5 meczów i 8 bramek.Echhh-to tyle. :) Zobaczymy jak mi pójdzie walka w wyższej klasie rozgrywkowej -pozdrawiam :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution