fm10 z Irlandii

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.10.2009, 16:29    Pytanie
Czy 31 październik to premiera światowa FM 10, czy 31 października pojawi się on w Polsce? FMa 10 bede miał z Irlandii od siory, która przylatuje na koniec miesiąca. Nie wiem czy bedzie już w sprzedaży? I czy może będzie tańszy. A drugie pytanie to czy FM z Irlandii będzie miał polską wersje językową?
'Por Que?No Entiendo Por Que'

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2009 12:27    #20
[quote=M8_PL]I jeszcze jeden taki komentarz tu spotkam, a polecą bany :] Temat piractwa uważam za zamknięty. [/quote]
No nareszcie jakiś głos rozsądku....ktoś z gabinetu powinien już kilka postów wyżej zasugerować zamknięcie tego tematu ale lepiej późno niż wcale.

Ja osobiście wolałbym czekać np miesiąc dłużej aż np w empiku cena FM'a zmaleje niż dostać parę dni po premierze nie spolszczonego FM'a z Wysp. Jeśli ktoś posłuży się argumentem że grając w angielskojęzyczną wersję FM'a można "szlifować swój język angielski" to ja już bym proponował panowie czytać książki w tymże języku. Bezsprzecznie zasób słów będziecie mieli większy niż po kilku sezonach rozegranych w "angielskim" FM'ie.

 about Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2009 13:29    #21
[quote=szfedo]Rahim, na pajaca typu about jest jedna i najlepsza rada. Ignoruj. Jeśli nie doczeka się odpowiedzi na którą na bank czai się od pół dnia to se odpuści. Nie ma co dyskutować z janem, bo po pierwsze nie pisze w ogóle poprawnie co rzutuje na zły odczyt jego komentarza i negatywne nastawienie na starcie do jego osoby, a po drugie nic tu z dyskusji skoro wie swoje i się tego raczej będzie trzymał.[/quote]

dokładnie nie jem nie spie tylko czaje aż ktoś napisze komentarz
a co do tematu wyżej nie ma sensu się już wypowiadać dzieci tak nie przekrzycze ... a każdy z nich ma odmienne zdanie

 rahim Partyzant

Postów: 721
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2005
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2009 14:52    #22
[quote2=about][quote=szfedo]Rahim, na pajaca typu about jest jedna i najlepsza rada. Ignoruj. Jeśli nie doczeka się odpowiedzi na którą na bank czai się od pół dnia to se odpuści. Nie ma co dyskutować z janem, bo po pierwsze nie pisze w ogóle poprawnie co rzutuje na zły odczyt jego komentarza i negatywne nastawienie na starcie do jego osoby, a po drugie nic tu z dyskusji skoro wie swoje i się tego raczej będzie trzymał.[/quote]

dokładnie nie jem nie spie tylko czaje aż ktoś napisze komentarz
a co do tematu wyżej nie ma sensu się już wypowiadać dzieci tak nie przekrzycze ... a każdy z nich ma odmienne zdanie [/quote2]
Skończyły się argumenty to zaczyna się jazda po wieku, haha! Więc posłuchaj, ode mnie akurat jesteś młodszy, od Mejta pewnie też, więc prosiłbym żebyś się już nie kompromitował.

 about Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2009 17:29    #23
[quote3=rahim][quote2=about][quote=szfedo]Rahim, na pajaca typu about jest jedna i najlepsza rada. Ignoruj. Jeśli nie doczeka się odpowiedzi na którą na bank czai się od pół dnia to se odpuści. Nie ma co dyskutować z janem, bo po pierwsze nie pisze w ogóle poprawnie co rzutuje na zły odczyt jego komentarza i negatywne nastawienie na starcie do jego osoby, a po drugie nic tu z dyskusji skoro wie swoje i się tego raczej będzie trzymał.[/quote]

dokładnie nie jem nie spie tylko czaje aż ktoś napisze komentarz
a co do tematu wyżej nie ma sensu się już wypowiadać dzieci tak nie przekrzycze ... a każdy z nich ma odmienne zdanie [/quote2]
Skończyły się argumenty to zaczyna się jazda po wieku, haha! Więc posłuchaj, ode mnie akurat jesteś młodszy, od Mejta pewnie też, więc prosiłbym żebyś się już nie kompromitował.[/quote3]

wiesz skoro średnia wieku adminów to 16 to plz
Argumentów mam sporo ale to nie temat na to

 Snpr9 Partyzant

Postów: 252
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2009 18:00    #24
Hej, hej, obrońcy moralności, nie tylko FM jest piracony! Jazda z krucjatą! Wypytywać kto, co, jak, ile! Weryfikować i do teczek!

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2009 18:42    #25
Mam pomysł JAK gabinet mógłby weryfikować....tzn JEŚLI w stosunku do któregoś z użytkowników zaszło by jakieś podejrzenie odnośnie oryginalności posiadanej przez "niego"wersji gry, to wtedy ktoś z gabinetu mógłby wystosować do tego użytkownika donos w którym zażądali by [np. w nieprzekraczalnym terminie 1 dnia] o przesłanie zdjęcia jego gry + pudełka i instrukcji i płyty na foto + np leżąca obok jakaś gazeta z widoczną ("dzisiejszą";) datą. (Ja wiem że nie każdy ma cyfrowy aparat fotograficzny ale 99,9% użytkowników na pewno telefony komórkowe zawierające aparat) + ewentualnie kilka pytań (dla każdego użytkownika różnych) np:
1. Jaką nazwę w instrukcji do gry nosi rozdział [i tu np numery kilku rozdziałów]
2. Jakie 4 pierwsze zdania znajdują się w instrukcji na stronie ..."jakiejś tam"
3. Co przedstawia screen w instrukcji na stronie ..."jakiejś tam"
Lub coś w tym stylu.

A po to w donosie żeby tu nie zaśmiecać komentarzy żeby po 900 takich odpowiedziach ktoś nie "złożyłby" sobie gotowej instrukcji ;P hehe

A tak na poważnie to jakąś weryfikacje można by wprowadzić. Z tym że nie wiem czy to TUTAJ należało by o tym dyskutować czy może należało by napisać jakiś manifest poruszający tą kwestię czy może osobny temat na suflerze ktoś musiałby założyć. Nie wiem. JEŚLI gabinet uzna że coś takiego jak "weryfikacja użytkowników" powinna powstać, to może nawet powinno powstać w gabinecie odpowiednie stanowisko kogoś, kto miałby nad tym pieczę.

PS. Proponuję zakończyć już ten temat (przynajmniej w tym poście z suflera), zwłaszcza że M8_PL już wcześniej o to "prosił" :)

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2009 19:03    #26
Zamykam. Nagrodziłem tylko about - za wybitne osiągnięcia w temacie.
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.