Wymagania sprzętowe a grywalność

hubercik987 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

18.01.2020, 19:25    Pytanie
Witam,
zastanawiam się nad zakupem FM20, jednak nie jestem przekonany czy będzie on działał na moim sprzęcie w sposób odpowiedni. Mógłby ktoś to ocenic?

Karty graficzne:
NVIDIA GeForce 920M
Intel HD Graphics 5500
Procesor:
Intel Core i5-5200U (2 rdzenie, od 2.2 GHz do 2.7 GHz, 3 MB cache)
Pamięć RAM- 4 gb

Tysqie24 Partyzant

0

19.01.2020 09:57    #1
Zalezy co masz na mysli mowiac "w sposób odpowiedni"

Niby spełniasz minimalne wymagania sprzetowe ale jesli o chodzi wybor krajow i lig bym nie szalał.

FM_FM Partyzant

0

25.01.2020 01:03    #2
Jako że Windows 7 nie będzie miał już wsparcia, kwestią czasu pozostaje, aż wszyscy przesiądą się na Windowsa 10. Pytanie do tych, którzy już mają ten system - polecacie ? A kolejna kwestia dotyczy tego, jak FM-y spisują się na Windowsie 10 ?

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

+1

25.01.2020 13:46    #3
Dobrze. Pamiętam, że FM16 - chyba najgorzej zoptymalizowany z całej serii - słabo radził sobie na moim Win7, po czym zaktualizowałem do Win10 i odczułem znaczną poprawę. Potem FM przeszedł na 64-bity i było już tylko lepiej.
twitter.com/Ceyvol

Gallacher Partyzant

+1

25.01.2020 15:59    #4
Ja zaś miałem odwrotnie.Mając Windows 8.1 grając w gry odczuwałem słabą wydajność mimo dobrego laptopa.Po zmianie systemu na 7 odczułem że gry chodzą lepiej.Dzisiaj posiadam 10 i widzę że czasami są problemy ze sterownikami do krat graficznych.Generalnie jesteśmy skazani na 10 ale system 7 do gier moim zdaniem jest bardzo dobry.Nigdy nie miałem problemów z tym systemem a na 8.1 czy 10 są czasami dziwne spowolnienia wydajności,ale z czasem myślę że będzie lepiej bo nie zapominajcie że po łatkach w 10 mogą wynikać problemy bo już wiele było takich sytuacji że gry chodzą gorzej.Zauważyłem że w 10 grając w PES 2020 po włączeniu i wyłączeniu jednego z procesorów w koligacji znika problem przycięć.Szkoda że 7 już nie będzie wspierana bo dla mnie to najlepszy system pod kątem stabilności.

https://www.youtu(...)mp;t=29s
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

FM_FM Partyzant

0

25.01.2020 21:21    #5
Czyli jak zwykle zdania są podzielone :) Pytam, bo prędzej czy później trzeba będzie się przesiąść na "dziesiątkę" i trochę się tego obawiam. Od 10 lat mam Windowsa 7 i jestem bardzo zadowolony. Od czterech lat gram w FM-a 2016 i nie mam żadnych problemów, wszystko działa bez zarzutu. Dlatego chciałbym Was spytać, co sądzicie o Windowsie 10 ? Jesteście zadowoleni, nie ma żadnych większych i regularnych problemów ? Czytam różne opinie, wśród których są zarówno te pozytywne, jak i negatywne, no ale tak jest zawsze. Z tym, że większość z nich pochodzi sprzed kilku lat, a przecież system jest już na pewno po wielu aktualizacjach. Dlatego reasumując - polecacie "dychę" ? Pytam głównie pod kątem "FM-a", ale też i ogólnie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.01.2020 o godz. 21:22

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.