Użycie edytora w celu wybrania konkretnego klubu

nuanda Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

24.03.2019, 02:16    Pytanie
Witam, posiadam oryginalnego FM 2019 (wersja steam) i umyśliłem sobie grę od niższej ligi angielskiej, w celu oczywiście podjęcia próby wywindowania go jak najwyżej i zbudowania wielkiego klubu na miarę premiership i LM itd:) Upatrzyłem sobie jeden z klubów z Vanarama south league, klub ten jednak w momencie rozpoczęcia gry ma długoletniego menadżera, ostatnio samo pasmo sukcesów, zeszłoroczny awans z niższej ligi - jednym słowem mogę się nie doczekać wolnego "stołka" nawet przy wpisaniu w swój osobisty profil rzeczonego klubu jako ulubiony i zdobywaniu kolejnych stopni wtajemniczenia menadżerskiego, zresztą wolałbym tyle nie czekać, chcę możliwie szybko zacząć grę tym konkretnym klubem:) Pomyślałem o użyciu edytora, tylko i wyłącznie w jednym celu - stworzenia możliwości wyboru konkretnego klubu. Oczywiście mówimy o darmowym edytorze dostępnym przez steama czyli tzw pre-game editor.
Czy jestem w stanie w ten sposób osiągnąć cel? A może tutaj niezbędny jest edytor płatny tzw in-game editor?
Jakieś porady, zagrożenia, cokolwiek...?

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

24.03.2019 12:31    #1
Nie rozumiem, przecież możesz rozpocząć karierę w dowolnym grywalnym klubie, niezależnie czy ma managera czy nie. Chyba że zaznaczasz opcję obejmowania wyłącznie klubów bez managerów przy konfiguracji kariery.

Jeśli mówisz o istniejącym już save'ie (z posta to nie wynika), to pre-game editor odpada, jak sama nazwa wskazuje. Można to zrobić albo płatnym in-game editorem, albo możesz dodać nowego managera w karierze, objąć nim ten klub, po czym od razu się zwolnić i przejść nim ne emeryturę. Zostaje ci wtedy twój oryginalny manager i wakat w upatrzonym klubie.
twitter.com/Ceyvol

nuanda Partyzant

Grupa: Użytkownik

0

25.03.2019 00:33    #2
Wielkie sorry za zamieszanie... Już wczoraj po napisaniu pierwszego posta zorientowałem się, że się wygłupiłem z tym pytaniem gdy zacząłem karierę od nowa i odznaczyłem możliwość wybory z wszystkich klubów.. pomroczność jasna wymieszana z późną porą i słabym rozeznaniem w nowym fm po 5 letniej przerwie... Tak czy tak dzięki za odp.

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

25.03.2019 15:17    #3
Nie przejmuj się, jakiś czas temu jeden z czytelników zarzekał się, że nie wybrał tej opcji, bo przecież może wybrać Real.

Real nie miał wtedy trenera :)
twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.