Tworzenie Memoriału

piootrek2 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

14.02.2020, 21:43    #1
Witam, mam takie pytanko ?? jak stowrzyc memoriał np...chce stworzyc swoj memoriał lub turniej ale mi to nie wychodzi , napisze mi ktos krok po kroku jak to zrobic ? jest wiele dodatkow , memoriałów czy turnieji a ja sam bym chcial stworzyc np kilka zespolow z Polski oraz innych zagranicznych druzyn...

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

15.02.2020 02:25    #2
Wow, eFeManiaka z zaświatów jeszcze tutaj nie mieliśmy! Mr. Green

Turniej towarzyski możesz zorganizować, wchodząc w: Kalendarz -> Zaplanuj sparing. W kreatorze wybierz wedle preferencji opcję Puchar lub Rozgrywki Ligowe, a pod spodem wpisz nazwę swojego turnieju. Limit uczestników to 4 drużyny - twoja i trzy zaproszone. Jeśli chcesz stworzyć większe rozgrywki, musisz zapoznać się z edytorem bazy danych.

Pozdrawiam i życzę wyprawienia sobie wspaniałego memoriału ;)
twitter.com/Ceyvol

piootrek2 Partyzant

0

15.02.2020 14:08    #3
Własnie chce to zrobic przez edytor ze by bylo w kalendarzu a tak to umnie rozegrac w grze sparingi ale chce stworzyc to przez edytor..pomozesz?co mam robic krok po kroku albo jakiegos linka podaj jak mozesz

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

15.02.2020 14:50    #4
Niestety nie opiszę ci tego krok po kroku, ponieważ tych kroków wyjdzie z kilkadziesiąt, a i tak na nic ci się to zda. A to dlatego, że prosisz o instrukcje w temacie daleko wykraczającym poza twoje kompetencje.

Pobierz najpierw samodzielnie edytor, zainstaluj, uruchom, zobacz jak działa i jak jest zbudowany. Wejdź w "Rozgrywki" i dodaj sobie nowe. Zobacz, jakie są tam zakładki, co należy wypełnić. Możesz wyszukać jakieś istniejące rozgrywki i przejrzeć ich ustawienia dla perspektywy. Jeśli przy efekcie końcowym natrafisz na jakieś przeszkody - wtedy pisz z konkretnym problemem.

Nie proś natomiast, bym rozpisał ci jak wykonać dodatek od punktu zero, bo równie dobrze mógłbyś prosić, by zrobić go za ciebie. Na jedno ani na drugie nie mam po prostu czasu.
twitter.com/Ceyvol

piootrek2 Partyzant

0

17.02.2020 13:37    #5
ok rozumiem czyli nie mam co sie brac za to :) wazne ze chociaz wiem na czym stoje bo probowalem wiele razy zrobic jakis memorial i nie wychodzilo mi toa teraz wiem ze nie ma sensu :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.