Taktyka na wolnych piłkarzy, doświadczonych.

Jogin88 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

30.07.2020, 22:33    #1
Witam, może ktoś mi podpowie jak ustawiać piłkarzy z parametrami szybkość i przyśpieszenie 7 i poniżej.
Gram paroma zespołami, różnymi taktykami, ale nigdy nie mogę sprawić, aby gwiazda kończyła u mnie kariery, bo się nie nadają nawet na szeroki skład.
Jedną drużyną chce grać tanimi, doświadczonymi piłkarzami w połączeniu z młodymi talentami, jakie role na poszczególne pozycje najlepiej się sprawdzą. Jaką taktykę wybrać i polecenia dla drużyny. Piłkarz gra dobrze, przechodzi do mnie i z mojej drużyny jest najgorszy na boisku prawie co mecz, próbowałem już różnych opcji.
Każda nawet mała podpowiedź, mile widziana, tak żebym miał jakiś punkt wyjścia do próbowania.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.