Scouting

jonathan11 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

20.05.2020, 15:04    #1
Panowie, jak to jest w FM 2020 z pakietami scoutingu? Jeśli wykupię jakiś pakiet to scouci automatycznie zaczną mi szukać zawodników z tego pakietu i o nic nie trzeba się martwić? Czy muszę ich wysyłać w jakiś konkretny obszar?

Viique Młody aktywista

0

20.05.2020 16:12    #2
Dalej musisz ich wysyłać. Wykupienie pakietu sprawia, że odsłoni Ci się część atrybutów zawodników z danego obszaru lub ligi (zależnie od wysokości pakietu). Sprawia to, że jeszcze przed wysłaniem scouta będziesz mieć jakąś wiedzę na temat zawodnika (nie będziesz go wysyłał na ślepo) + ich scouting będzie odpowiednio krótszy.
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

jonathan11 Partyzant

0

21.05.2020 08:41    #3
Aha. W sumie to zanim zacząłem grać zaznaczyłem w opcjach, że atrybuty zawodników mam podane wszystkie od razu. Ale pakiet chyba warto wykupić, co? Może mi poznajdują scouci jakiś np. dobrych Brazylijczyków?

Ogólnie to trochę straciłem wiarę w transfery. Prowadzę Pogoń już trzeci sezon i nie mogę wywalczyć mistrzostwa. Mam teraz 3 kolejki do końca i 4 pkt. straty do lidera Zagłębia, więc znowu nie będzie tytułu :(

Przed sezonem pozyskałem Stolarskiego, Kostevycha oraz dwóch 19-latków z Benfiki Lizbona wypożyczyłem: skrzydłowego i napastnika. Cała czwórka ma bardzo dobre parametry jak na ekstraklapę i grają wszyscy dobrze, jestem z nich zadowolony, tylko co z tego skoro przychodzą mecze w grupie mistrzowskiej i ja w 4 meczach robię raptem 2 pkt. i spadam na 4.miejsce w tabeli.

Odechciewa mi się grać przez to.

Zdobyłem dwa z rzędu Puchary Polski, ale to nie to samo co mistrzostwo. Zastanawiam się nawet czy nie ma tu zależności, że skoro wygrałem PP to teraz ustawione przez grę algorytmy nie dadzą mi wygrać mistrzostwa.

Jak myślisz/myślicie?

Viique Młody aktywista

0

21.05.2020 09:42    #4
Wykupywanie pakietów jest dużo bardziej widoczne przy zaznaczonej opcji zakrywania atrybutów, niemniej im lepszy pakiet scoutingowy tym masz większy wybór dostępnych piłkarzy.

Co do drugiej części wiadomości (trochę offtop, bo temat jest o pakietach scoutingowych) - nie, nie ma żadnego skryptu i zwyczajnie coś w Twojej maszynce nie do końca działa. Co? Sam będziesz musiał poszukać odpowiedzi na to pytanie. Gra w FMa to nieustanna nauka, także żeby wygrywać należy samemu się dokształcać (tekstów nie brakuje) i eksperymentować, bo grając cały czas tak samo nieświadomie możesz popełniać wciąż takie same błędy.
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

jonathan11 Partyzant

0

21.05.2020 12:38    #5
Tylko ciężko stwierdzić co nie działa. Morale zawodników bardzo wysokie, zwołuję czasem zebranie zespołu i reakcje po nim są pozytywne, kadra szeroka, kontuzji brak, gracze zmęczeni nie są.

Jak nie idzie zmieniam oczywiście taktykę. Zazwyczaj gram 4-3-3 szeroko `gegenpressing` lub `po skrzydłach`, ale nie zawsze to pomaga. Wkurzają mnie te kryzysy, wgrywają się jakby takie "czarne serie". Moja taktyka jest rozszyfrowywana przez przeciwników czy o co chodzi?

Gdybym od początku miał słabe wyniki to OK, coś byłoby nie tak z tym moim graniem, ale te marne wyniki - już drugi sezon z rzędu - przychodzą dopiero w grupie mistrzowskiej, gdzie gra idzie o tytuł.

Co byś mi chciał doradzić może? :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.