Rezerwy do wyższych lig

sanki88 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

14.03.2020, 19:38    Pytanie
Hej, chciałbym mieć możliwość awansowania rezerw do wyższych lig (w przypadku PL teraz max to liga II, a chciałbym mieć w przyszłości rezerwy w I lidze tak jak to jest np w Hiszpanii czy Holandii). Gdzie mogę to zmienić? Szukałem w opcjach kraju i lig i nie mogę znaleźć.
Dzięki!

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

14.03.2020 19:52    #1
Musisz mieć do tego aktywowaną 2. ligę, by to ustawić, a nie uściśliłeś, czy przerabiasz czystą bazę, czy jakiś dodatek. W przypadku reguł podstawowych opcja jest w:
Przepisy krajowe -> Polska 2. Liga -> Ogólny -> Zespoły B/rezerw nie mogą awansować z ligi.

Użytkownik uznał post za pomocny

twitter.com/Ceyvol

zwyklyDawid Partyzant

0

17.04.2020 19:18    #2
Sorry za odkopanie tematu ale interesuje mnie ten wątek w przypadku najnowszego dodatku CMREV. Jak w nim ustawic możliwy awans rezerw do 1 ligi ?

SebaDuch88 Partyzant

0

03.06.2020 13:13    #3
Hej, jak kolega wyżej proszę o wytłumaczenie jak zrobić to już w edytowanej bazie?
A dokładnie w uaktualnieniu 1.21 dodający niższe ligi w Polsce.
Z góry dzięki

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

13.06.2020 00:06    #4
Odpisałem już wcześniej koledze prywatnie, ale zostawię dla potomnych:

Reguły zaawansowane -> (najwyższa liga, w której mogą grać rezerwy) -> Ustawienia ligowe -> Flagi innych faz ligowych -> odznaczamy "Zespoły B/rezerw nie mogą awansować"
twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.