Reprezentacje Polski porady

ArnoldBoczek Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

02.10.2019, 14:34    Pytanie
Witam wszystkich jest to mój pierwszy post na tym forum więc z góry przepraszam jeżeli pomyliłem działy.
Otóż grałem sobie spokojnie w 6 lidze angielskiej w drugim sezonie awansowałem moim klubem(Hereford) do ligi 5 ,
w tym samym czasie z pozycji selekcjonera po euro został wykopany Brzęczek a stanowisko zaproponowano mi :O
oczywiście stanowisko przyjąłem.Ale czuje się jak Dyzma który został premierem :D . Jako że to moja pierwsza gra w FM (kiedyś grałem w CM3 ) nie bardzo wiem od czego zacząć interesują mnie najbarziej poczatkowe czynnosci a także jaką taktykę polecacie dla Polski.

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

02.10.2019 16:00    #1
Skup się na liście krajowej. Wywal emerytów i niezapowiadającą się młodzież, popatrz kto ma jaką wartość, bo to sporo podpowiada przy pierwszych powołaniach. W wyszukiwaniu piłkarzy wyfiltruj Polaków i sprawdź, czy kogoś ciekawego ci na liście nie brakuje.
twitter.com/Ceyvol

Shrek Partyzant

Grupa: Użytkownik

0

04.10.2019 07:51    #2
A ja zupełnie odwrotnie niż Ceyvol powiem:

- stwórz całkowicie od nowa swoją listę krajową - wybierz po 4 - 5 zawodników najlepszych na daną pozycję ( oczywiście w taktyce, którą planujesz grać) + to samo dla graczy, którzy mają do 23 lat ( czyli mogących grać w U - 21) i do 20 lat (kadrowicze U - 19). Tym samym na liście będziesz miał na jakieś 160 nazwisk. Nie patrz na metrykę - emeryci w kadrze mogą być niezwykle przydatni, a ich słabe atrybuty fizyczne można przykryć innymi biegaczami.

- wartość nie jest wyznacznikiem umiejętności ( a zatem przydatności do taktyki), tylko tego gdzie gra dany grajek, jak gra i ile zostało mu do końca kontraktu.

- poszukaj zawodników, którzy swoje drugie obywatelstwo mają polskie - być może uda Ci się ich przekonać co do gry dla Orłów.

- po każdych powołaniach aktualizuj listę - jeżeli selekcjoner U - 19 lub U - 21 powołał kogoś, kogo nie masz na liście krajowej, nie wahaj się go tam dodać - może za jakiś czas wyrosnąć z niego ciekawy zawodnik.

- w styczniu sprawdzaj swoją listę - wywalaj tych, którzy znaleźli się w niej tylko dlatego, że łapali się ze względu na wiek. Powtórz czynność z wybieraniem zawodników - być może w międzyczasie pojawi się ktoś, kto umiejętnościami przerósł tych, którzy są na liście?

Domyślam się, że nie masz wczytanej ligi polskiej, czy się mylę?

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

05.10.2019 19:09    #3
Nie powiedziałeś nic odwrotnie niż ja, jedynie potraktowałeś mój post zbyt dosłownie.
twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.