Problem z zapisem gry

tedi10 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

16.08.2020, 22:54    Pytanie
Witam, mam problem z zapisem gry w football managerze 2020. Ostatnio miałem zmieniany system operacyjny z Windowsa 8 na Windowsa 10, przez co oczywiście gry trzeba było pobrać ponownie i zrobiłem tak samo z FM-em. Jednak po odpaleniu gry wyświetliły się wszystkie informacje, które są do wyboru na początku rozgrywki, czyli potwierdzenie znajomości regulaminu, wybór wyglądu trenera itd. W plikach zapisanych na dysku znalazłem zapis z gry, w którą grałem wcześniej, lecz nie mam pojęcia do jakiego folderu mam go dodać, żeby wszystko działało tak jak wcześniej. Być może jest to proste działanie, lecz niestety nie wiem, jak postąpić w tej sytuacji. Z góry dzięki za pomoc!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.