Problem z menadżerem rezerw.

Ten Typ Pat Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

26.07.2019, 18:44    Pytanie
Witam.

Mam problem z menadżerem rezerw, który olewa swoich zawodników jeśli Ci otrzymali szansę na grę w pierwszym zespole. Przykładowo:

- najlepszy obrońca rezerw przed debiutem w pierwszym zespole grał we wszystkich meczach od deski do deski, teraz w hierarchii jest za środkowym pomocnikiem (!), który absolutnie nie nadaje się do roli środkowego obrońcy,
- najlepsza "9" - strzelec blisko połowy goli rezerw - po znalezieniu się w kadrze pierwszego zespołu (nie zagrał nawet przez minutę) jest teraz wpuszczany raz na 3-4 mecze na kilkanaście minut, jego kosztem na szpicy gra nominalny skrzydłowy,
- jeden z najlepszych środkowych pomocników od teraz nie gra na swojej nominalnej pozycji - jest rzucany jako zapchajdziura w każdej możliwej formacji - oczywiście nigdy od początku meczu.

Takich przykładów jest więcej, łącznie menadżer zrezygnował z 7 z 11 piłkarzy wyjściowego składu! Co Jedyne co pomaga w tej sytuacji to zostawienie piłkarza w pierwszej drużynie i udostępnienie go rezerwom, ale takie rozwiązanie mnie nie satysfakcjonuje. Ktoś miał podobny problem i wie jak to naprawić?

Dodam jeszcze, że prowadzę drużynę z ligi hiszpańskiej gdzie rezerwy traktowane są jak zespoły patronackie - wcześniej w Anglii nie miałem takich przygód.

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 26.07.2019, 18:46

kowalik2594 Partyzant

0

26.07.2019 22:38    #1
Może w takim razie spróbuj tych chłopaków gdzieś powypożyczać?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.07.2019 o godz. 22:39

bazaFMtojaja Partyzant

0

29.07.2019 01:52    #2
kowalik2594
to nie jest rozwiązanie problemu. to bug jakich pełno, duża niedbałość jest zauważalna w wielu aspektach kiedy sie spedzi troche czasu z grą. niestety mocno idzie sie pod mainstrim, o czym swiadcza najlepsze wyniki sprzedaży - pod mało szczegółowego, niewymagającego gracza, synchronizacja z fifą i opieranie wszystkiego na transfermarkt, gdzie mocno zawyżone są wartości graczy z bundesligii

Shrek Partyzant

0

29.07.2019 12:47    #3
@Ten Typ Pat

jak dobrze rozumiem, menadżer rezerw jest rozliczany z tego, jakie wyniki osiąga.

To teraz Ty odpowiedz sobie na pytanie - co byś zrobił, gdybyś nie wiedział, czy zawodnik, którego przygotowujesz do spotkania, będzie mógł w nim zagrać?

Dla mnie to całkiem normalne zachowanie - skoro taki zawodnik w każdej chwili może przejść do głównego zespołu, to wolałbym za wczasu szukać jakiejś alternatywy.

To są jednak tylko i wyłącznie moje przypuszczenia.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.