Problem z końcówkami meczów

bondzi Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

25.05.2020, 10:06    #1
Witam, czy też tak macie, że w końcówkach meczów nagle dzieją się nieprawdopodobne rzeczy?
To jest strasznie irytujące, prowadzę cały mecz, kontroluje przebieg, moi zawodnicy jednak marnują mnóstwo sytuacji. Przeciwnik nie ma pół sytuacji.
I kiedy wynik jest na styk od 85 minuty dzieją się nieprawdopodobne historie, cokolwiek bym nie zrobił to przeciwnik tworzy 100 % sytuację i zazwyczaj je wykorzystuje i z pewnej wygranej mamy remis i porażkę.
Nie jest to normalne i nikt nie wmówi że takie rzeczy dzieją się w futbolu, na pewno nie za każdym meczu. Grałem w stare fmy i w końcu zdecydowałem się na zakup nowego i jestem bardzo zawiedziony.

jonathan11 Partyzant

+1

25.05.2020 11:24    #2
Dla mnie to jest złośliwość sztucznej inteligencji komputera, jeśli można tak to nazwać.

Ja takich problemów w końcówkach meczu nie mam, ale za to po dobrej zwycięskiej serii potrafię NIE wygrać 5 meczy z rzędu, mimo że mój zespół gra dobrze i stwarza sporo sytuacji bramkowych. Wgrywa się "czarna seria" i ciężko coś poradzić na taki kryzys.

Hitem było jak prowadziłem kiedyś Fenerbahce - w 4 meczach miałem 85 strzałów z czego 27 celnych i moje wyniki: 3 x 0:0, 1 x 0:1 porażka.

A co do Twego pytania to może spróbuj w końcówkach meczu grać na czas? Choć pewnie już próbowałeś.

bondzi Partyzant

0

25.05.2020 11:38    #3
Wiesz co próbowałem już wielu racjonalnych podejść i tych mniej. Gram teraz reprezentacja euro. Hit w dwóch meczach z mocniejszymi ekipami mam korzystny wynik po koniec dostaje karne za to samo, niegroźny korner, ciągnięcie za koszulkę,bvar i karny i oczywiście zmiana wyniku. Ostatni mecz, pełna kontrola, ostatnie minuty, wolny dla rywali, laga w moje pole karne, moi obrońcy stoją i patrzą na piłkę, dosłownie, bramkarz też stoi. Dobiega napastnik rywala podbiega ile się da strzela i gol. A moi obrońcy? Stoją gdzie stali, ale przynajmniej się odwrócili żeby zobaczyć jak tracimy bramkę.... No po prostu ręce opadają. Ja wiem że to gra, musi mieć błędy, jakieś smaczki, no ale błagam

jonathan11 Partyzant

0

25.05.2020 11:47    #4
Gra jest wkurwiająca, od dawna tak uważam. Doskonale Cię rozumiem. Próbuje się różnych rozwiązań, a i tak nie idzie i człowiek się frustruje zamiast cieszyć się grą.

Na Twoim miejscu chyba bym trochę oszukiwał i przed każdym meczem robił sejwa, licząc że algorytmy pozytywnie zaskoczą i nie będziesz miał więcej tych bugów (błędów) powtarzających się w końcówkach spotkań.

bondzi Partyzant

0

25.05.2020 11:59    #5
Raz oszukałem specjalnie wkurzony tym co się dzieje, a raz przypadkiem ( zaczepiłem wkurzony o kabel, kiedy nie było baterii) i w tych dwóch sytuacjach rzeczywiście tak jak mówisz te powtórkowe mecze przebiegały już "normalnie", nie chodzi że wygrałem, ale nie było kosmosu w końcówkach. Jednak sytuacje się powtarzają i cały czas się głowie jak rozgrywać te nieszczęsne końcówki.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.