Problem z FM 2007

erzetx Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

10.08.2020, 14:07    Pytanie
Chciałem pograć sobie w jakąś gierkę i pomysł padł na najlepszą odsłonę serii w Football Manager jaka wyszła kiedykolwiek czyli 2007.

Problem niestety mam i mam nadzieję, że jest ktoś w stanie mi pomóc bo (screeny pokażą w czym mniej więcej problem):

* Brak aktywnych przycisków akcji, nic nie mogę zrobić a bez tego gra mi nie pójdzie dalej,

* Nie wyświetla ikonek przy zawodnikach,

* Pasek menu na górze nie do końca działa jak należy.

Coś się tam jeszcze znalazłoby ale nie szukałem dalej.

Powiem tylko że aktualizacja do 7.0.2 zrobiona, próby rozdzielczości też nic nie dały, w ustawieniach także bawiłem się i nic nie dało.

Tryb zgodności testowany na różne sposoby i też nic.

Ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić?

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

12.08.2020 16:30    #1
To wygląda na brakujące/uszkodzone pliki skórki, robiłeś reinstall?
twitter.com/Ceyvol

erzetx Partyzant

Grupa: Użytkownik

0

13.08.2020 15:21    #2
Tak, reinstall był robiony, wszystko zainstalowane od początku, z patchem czy bez, wszystko jest tak samo. A zapomniałem dopisać, że działam na win 8.1 a nie 10.

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

13.08.2020 18:58    #3
W takim razie to jakaś niekompatybilność sprzętowo-systemowa... Niestety nigdy nie miałem styczności z 8.1.

Możesz jeszcze sprawdzić grę w oknie, jeśli nie próbowałeś. A może używasz dwóch ekranów, hdmi albo czego nietypowego w ten deseń? Bo to naprawdę wygląda jakby interfejs nie był prawidłowo renderowany przez ekran.
twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.