Odprawa meczowa.

SowaA Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

03.01.2020, 10:47    #1
Witam.
Mam problem z odprawami meczowymi w FM 20. W meczach sparingowych przed każdym meczem wyskakiwał mi wiadomość abym przeprowadził odprawę. Przyszła liga, pierwszy mecz, nic tuż przed nim. Drugi to samo... W obowiązkach to ja mam przypisane 'odprawy meczowe'. Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem?

Rivaldo007 Partyzant

0

03.01.2020 17:17    #2
Mam to samo pisałem wielokrotnie na forum Si oraz tutaj , ale nikt życzliwy nie odpisał. U mnie wyglada to tak, ze jesli dodam trening przedmeczowy to nie nam odprawy, ale jesli nie dodam treningu przedmeczowego to odprawe mam normalnie. W opcjach mam ustawione , ze ja zajmuje sie odprawa. W Fm 19 normalnie byla odprawa zawsze wg mnie to bug , ale reinstall nic nie pomaga , a Si mnie zignorowała. Sproboj ustawic trening przedmeczowy i zobacz czy masz odprawe. A potem nie ustawiaj i zobaczymy jak jest u Ciebie.

SowaA Partyzant

0

04.01.2020 14:17    #3
Dokładnie tak kak mówisz. W meczach towarzyskich nie ustawiałem treningu przedmeczowego- miałem odprawy. W lidze trening przedmeczowy ustawiam- nie mam odprawy. Odprawa jest jednak kiedy ustawiam analize przeciwnika- wtedy wszystko się zgadzam.
Ta edycja jest totalnie spartolona jak dla mnie. O ile silnik meczowy całkiem mi się podoba, piłkarze nawet całkiem słuchają tego co mówię i wykonują polecenia, to drobnostki psują zabawe z gry. II zespół- wszystko pozostawiłem w gesti trenerów a mogę pomimo to jak chce kombinować z taktyką i ich składem. Udostępniam piłkarzy pierwszego zespołu dla II drużyny- grają końcówki o ile wogole pomimo tego, że o klase przewyższają tych co grają. Ten cały plan wieloletni to też kpina... Ambitnie w zasadzie wszystko przesuwam o dwa lata wcześniej serio wierząc w mój zespół, usuwam jeden mało znaczący punkt- Prezes mnie w zasadzie wyśmiewa. Pora jednak wrócić do wcześniejszej wersji.

Rivaldo007 Partyzant

0

04.01.2020 16:00    #4
Co to znaczy ustawiam analize przeciwnika? Bo nie do konca rozumiem. Chodzi o to ze członek sztabu robi analize? Znalazles sposob by pomimo treningu przedmeczowego byla odprawa?

myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

0

04.01.2020 17:14    #5

"SowaA" napisał:

Dokładnie tak kak mówisz. W meczach towarzyskich nie ustawiałem treningu przedmeczowego- miałem odprawy. W lidze trening przedmeczowy ustawiam- nie mam odprawy. Odprawa jest jednak kiedy ustawiam analize przeciwnika- wtedy wszystko się zgadzam.
Ta edycja jest totalnie spartolona jak dla mnie. O ile silnik meczowy całkiem mi się podoba, piłkarze nawet całkiem słuchają tego co mówię i wykonują polecenia, to drobnostki psują zabawe z gry. II zespół- wszystko pozostawiłem w gesti trenerów a mogę pomimo to jak chce kombinować z taktyką i ich składem. Udostępniam piłkarzy pierwszego zespołu dla II drużyny- grają końcówki o ile wogole pomimo tego, że o klase przewyższają tych co grają. Ten cały plan wieloletni to też kpina... Ambitnie w zasadzie wszystko przesuwam o dwa lata wcześniej serio wierząc w mój zespół, usuwam jeden mało znaczący punkt- Prezes mnie w zasadzie wyśmiewa. Pora jednak wrócić do wcześniejszej wersji.

Z tego co przeglądałem forum bugów odnośnie wizji, to są większe problemy niż to co mówisz, niektórzy po awansie zosstają zwolnieni przez to że nie znaleźli się czołówce ligi, albo będąc w top4, ze nie znaleźli się w "best of rest". Zdarzają się też akcje, że wygrywając LM z największym swoim rywalem i mając 3-4 miejsce w lidze, zarząd jest zażenowany wynikami :)
Zdarza się, ze Boca chce żeby kupować graczy z Kolumbii, albo jakiś klub z Europy żeby kupował Malijczyków, a jak juz ich kupują to są źli :)
Za dużo nowości na raz chcieli wprowadzić a za mało mają testerów. Tak mi się wydaje

I wiele wiele innych. Mają to dopracować, i w sumie robią to na bieżąco, zeby gra normalnie funkcjopnowała

SowaA Partyzant

0

05.01.2020 09:45    #6
Nie, nie. W dzień przedmeczowy jako przygotowanie do meczy wybieram analizę następnego przeciwnika. I wtedy odprawę przedmeczową mam normalnie.

Myfunnygame- ja dopiero zaczynam, wdrażam się. Aż strach pomyśleć co będzie później jeśli na samym początku gra wywołuje taką irytacje. Niby nowinel dużo, miały uatracyjnić grę, ale nie dopracowali... Szkoda.

myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

0

05.01.2020 17:28    #7

"SowaA" napisał:

Nie, nie. W dzień przedmeczowy jako przygotowanie do meczy wybieram analizę następnego przeciwnika. I wtedy odprawę przedmeczową mam normalnie.

Myfunnygame- ja dopiero zaczynam, wdrażam się. Aż strach pomyśleć co będzie później jeśli na samym początku gra wywołuje taką irytacje. Niby nowinel dużo, miały uatracyjnić grę, ale nie dopracowali... Szkoda.

no ja teraz mam 60 dniowy okres przygotowawczy przed nowym sezonem, który zaczął się jeszcze zanim się skończyły playoffy w mojej lidze xd (ja awansowałem z 1 miejsca), a za 30 dni mogę zagrać pierwszy sparing. Za dużo powiązań, nie dopracowali tego.
Na SI wysłałem 78 wątków z czego 49 wątków nieruszone. Skala mnie przeraża.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.01.2020 o godz. 17:32

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.