Kurs Trenerski

dekadencja Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

27.04.2020, 12:34    #1
Witam. Mam problem, zacząłem karierę jako bezrobotny i z najniższą reputacją. Moje pytanie brzmi, kiedy mam iść na kurs trenerski? W trakcie sezonu wiadomo że ciężko bo jestem potrzebny na treningach itd. No więc od X sezonów próbuję iść na kurs w maju, czerwcu i lipcu, Za każdym razem to samo - "Jestem potrzebny na treningach". Na jakich treningach przepraszam bardzo skoro wszyscy na urlopach są? Wyczytałem tu na forum żeby wyłączyć się z jakichkolwiek treningów, niestety to również próbowałem i nic. Budżet mam na + więc aspekt finansowy odpada. Chodzi o mój kurs trenerski, nie sztabu szkoleniowego.

Viique Młody aktywista

0

27.04.2020 17:40    #2
Czasami nie ma na to reguły i prezesi nie akceptują wysłania nas na kurs w wydawałoby się oczywistych momentach (typu przerwa międzysezonowa). Nie wiem czy to się przekłada na Twoją sytuację, ale odniosłem wrażenie, że FM czasem "widzi", że umyślnie wymigujemy się z prowadzenia treningu drużyny (przez co traci on na jakości) i ze względu na to nie pozwala on nam udać się na kurs.
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

Mirkowski Partyzant

0

08.07.2020 13:28    #3
Nie wiem jak w FM20 ponieważ nie posiadam, ale zauważyłem w 19 gdy klub ma problemy finansowe, nie przynosi miesięcznie przychodów to bardzo, ale to bardzo rzadko wysyłają trenera (czyt Ciebie) na kurs, prędzej już kogoś z twojego sztabu szkoleniowego... co innego było w FM18. Tam mogłem zacząć jako bezrobotny, po miesiącu, o ile dobrze nam szło, bardzo łatwo było przekonać zarząd o kurs trenerski. Obecnie się męczę, prowadziłem 2 zespoły w 3 lidze polskiej i jeden jak i drugi klub nie pozwolił mi rozpocząć kursu trenerskiego a prosiłem z 3-4 razy... ile, a obecnie mam sezon 2020/21.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.