Kontrakt w FM

Vego090 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

27.02.2020, 09:58    Pytanie
Witam mam dość nietypowe pytanie w sumie :P gram już naście lat w Managera ale nurtuje mnie jedno pytanie a raczej brak odp na nie... Hmm
Co rok przedłużamy swój kontrakt , lub (co ile zaznaczymy) z klubem właściwie co to daje ?
lepiej dawać sobie większy kontrakt dla nas czy mniejszy , to obciąża klub finansowo? czy wręcz przeciwnie ?
VEGO

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

27.02.2020 14:56    #1
Wyższy i dłuższy kontrakt to mniejsze ryzyko zwolnienia (wysoki koszt dla klubu), ale wyższe oczekiwania (płacą - wymagają)

Niski i krótszy kontrakt to większe ryzyko zwolnienia (niski koszt dla klubu), ale niższe oczekiwania (nikt nie oczekuje cudów po opcji budżetowej).

Wysokość i długość kontraktu ma też wpływ na otrzymywanie ofert z innych klubów. Zarabiając mało i odnosząc sukcesy będziesz dostawał dużo ofert, ale często będą to oferty od klubów niekoniecznie lepszych od obecnego (bo będą zakładać, że je na ciebie stać).

Zarabiając dużo będziesz dostawał oferty radziej, ale głównie od drużyn, które mogą sobie na ciebie pozwolić, więc będą to ambitniejsze oferty.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.02.2020 o godz. 14:56

twitter.com/Ceyvol

Mirkowski Partyzant

Grupa: Użytkownik

0

27.02.2020 16:18    #2
To ja zadam drugie ważne pytanie do @Ceyvol - co zrobić z tą kasą w FM :D bo od tylu lat gram w tą grę i tyle zarobiłem, a nie wiem co z nią zrobić :D :P - szkoda, że do ILR nie mogę je przenieść :/

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

27.02.2020 17:20    #3
Suma zarobków to nie stan konta ;) Twój awatar nie żywi się nie powietrzem, nie chodzi wszędzie pieszo i nie mieszka w beczce :P
twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.