Gwiazdki Potencjał

Marian B Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

10.02.2021, 08:35    Pytanie
Czarne gwiazdki przy potencjale oznaczają że nie jest on do końca określony przez sztab i zawodnik może rozwinąć się o wiele lepiej?

Viique Młody aktywista

0

10.02.2021 19:28    #1
To widełki - złote oznaczają minimalny potencjał piłkarza, czarne maksymalny. Czyli jak masz 16-latka z dwoma złotymi i dwoma czarnymi gwiazdkami, zdaniem osoby oceniającej, grajek może rozwinąć się do 2-4 gwiazdek. Widełki wraz z upływem czasu powoli się zacieśniają, by finalnie zniknąć, gdy piłkarz osiąga wiek około 22 lat.

Użytkownik uznał post za pomocny

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

Marian B Partyzant

0

11.02.2021 18:13    #2
Znasz widełki poszczególnych gwiazdek CA/PA ?

Viique Młody aktywista

0

12.02.2021 01:47    #3
Gwiazdki nie mają sztywnych widełek CA/PA - są skalowane na potrzeby klubu tj. pięciogwiazdkowy zawodnik w Barcelonie będzie mieć powiedzmy 180 CA/PA, w Stali Mielec 120 a na Wyspach Kokosowych 50. Prowadzi to do tego, że zawodnik dwugwiazdkowy w Barcelonie, potencjalnie może mieć pięć gwiazdek w Stali Mielec. Każdy zespół ma swoje indywidualne widełki zależne od zawodników zakontraktowanych w klubie, czyli jak Twoim pięciogwiazdkowym graczem będzie Jan Nowak, a na testy sprowadzisz Messiego, obaj będą mieli po pięć gwiazdek. To nie będzie znaczyło, że są sobie równi - po prostu Messi nie podwyższy widełek :)

Tak w ogóle to ilość gwiazdek nie określa wyłącznie umiejętności zawodnika, ale też np jego formę - w mojej obecnej karierze 38-letniemu napastnikowi wzrosły gwiazdki pomimo spadku atrybutów, dlatego że strzelał jak najęty.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.02.2021 o godz. 01:48

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

Marian B Partyzant

0

12.02.2021 08:12    #4
Mam wiele sezonów za sobą ale niestety nigdy nie zwracałem uwagi bo niestety korzystałem z edytora (na potrzeby sprowadzania najzdolnieszych) Teraz zacząłem bez możliwości użycia i gra o wiele bardziej zyskuje, ta niepewność czy sprowadzasz naprawdę przyszłą gwiazdę. To co piszesz ma sens chociaż utrudnia bo nie ma jednego schematu na gwiazdki. Prowadzę Herte Berlin i dałem scoutom zadanie aby szukali zawodników U19 z potencjałem minimum na 4 gwiazdki ale teraz zastanawiam się czy nie zwiększyć tego do maksa bo chciałbym ściągać przynajmniej z PA=170 a 4 gwiazdki w Hercie to może być PA=150. Oczywiście zakładając że scout się nie myli. Cały czas buduję sztab skautingu sprowadzając takich co mają ocenę potencjału minimum na 18.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2021 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.