FM17 brak nowego sezonu

piwo_2.29 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

15.09.2020, 17:36    Pytanie
Siema. Mam taki problem, że po awansie do 2 ligi nie ładuję mi się nowy sezon - ogólnie nowe sezony nie ładują się też w 3, 2, 1 i ex, za to dodane zagraniczne ligi, przed poprzednim sezonem idą. Jest początek sierpnia 2018 i nic, tylko Puchar Polski jest grany. To już 2 raz ta sama sytuacja, więc postanowiłem zapytać. Kiedyś od okręgówki do EX, gra szła normalnie. Czytałem ostatnio gdzieś, że kariera na śmieci przez dodatki... Da się to jakoś naprawić, pojawiły się jakieś nowe możliwości? Używałem TCM18 - tj z logo chyba(?) i paczki z niższymi ligami stąd. Czy ewentualne przeniesienie kariery do FM18 by coś dało? Dziękuję za pomoc i podpowiedzi.

Tysqie24 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

16.09.2020 14:30    #1
Najwidoczniej jakies dodatki (ligi) Ci sie gryzą i dlatego coś tam sie wywaliło przy ładowaniu nowego sezonu. Dodatki graficzne nic nie maja wspolnego z dzialaniem FMa takze to odpada. Przeniesienie save z FM17 do FM18 nie jest mozliwe. Takze pozostaje gra od nowa bo save juz na 99,99% do kosza. Aby uniknac takiej sytuacji najlepiej nie korzystac zbyt duzej ilosci uptade czy lig bo mogą sie gryźć jak ma to miejsce w Twoim przykładzie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.