Strona

FM 21 - wrażenia, błędy, uwagi

Tysqiee Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

03.02.2021 15:56    #131

"taczek" napisał:

Jak mieć syna w FM 21 ?

Na pewno przy tworzeniu swojego awatara ( menedzera ) musisz mieć powyżej 45 lat bodajże. W tym momencie przy naborze juniorów do klubu jest szansa na to, że pojawi się nasz syn do zakontraktowania.

taczek Partyzant

0

03.02.2021 16:44    #132

"Tysqiee" napisał:

"taczek" napisał:

Jak mieć syna w FM 21 ?

Na pewno przy tworzeniu swojego awatara ( menedzera ) musisz mieć powyżej 45 lat bodajże. W tym momencie przy naborze juniorów do klubu jest szansa na to, że pojawi się nasz syn do zakontraktowania.

Ja słyszałem o 35 a po drugie gdy pojawiają mi się nowi juniorzy to oni cały czas są Ci sami imię i nazwisko się nie zmienia a ze 20 razy próbowałem

TakiKuba Partyzant

0

04.02.2021 21:27    #133
Wrażenia...

Właśnie odinstalowałem, przy okazji klawiatura bezprzewodowa zaliczyła dzisiaj lot. Tak mam zły dzień ale ogólnie jestem nerwowy, mniejsza o to...

Zacznijmy od tego co pierwsze się rzuca w oczy, czyli najgorszy w historii tych gier interfejs. No przecież to jest taki dramat że. Co za kretyn to projektował i co za kretyn to zatwierdził. Cały meczowy interfejs jest okropnie nie czytelny, okropnie nie intuicyjny, okropnie głupi. Chociażby rozmowa motywacyjna przed meczem, okienko z wyborem kwestii i dookoła okienka jeden po drugim posłana przez nas 11nastka... co to ma być? W trakcie meczu te całe "wieści z ławki"... a zresztą nie chce mi się wymieniać tego wszystkiego. Ta gra ma najgorszy interfejs.

Wrażenia...
Zanim grę kupiłem (czego miałem nie robić) to gdzieś tam sobie na YT patrzyłem na czyjeś rozgrywki. I kurde, silnik meczowy wyglądał fenomenalnie! Gra owszem wydawała się trochę łatwa ale przyjemnie się patrzyło jak łatwo niektórym idzie słabszym drużynom. Przyjemnie się patrzyło jak napastnicy w końcu w tej grze zaczęli być napastnikami. Oczarowany silnikiem meczowym, korzystając z promocji, za stówkę z hakiem trafił do mnie FM21.
Zacząłem od kariery Lechią, transfery,okres przygotowawczy, spraingi - wszystko wyszło super - wygrałem wszystkie mecze, nowe transfery super. Pełny optymizmu przystąpiłem do ligi... 4 pierwsze mecze i dostałem 4 razy po pysku. Grę porzuciłem no bo sorry ale skoro taktyka w sparingach działała super i piłkarze grali super to co to ma być?
Minęło trochę czasu, jakieś patche do gry powychodziły, nabrałem smaka ze dwa dni temu. MONZA. No tutaj to nawet dumny byłem, Balotelli (tak tak on tam już gra ale w FM jest jako wolny zawodnik więc go ściągnąłem), Wilshere (SZOK!), Asamoah, parę talencików, parę wypożyczeń. No chyba nigdy tak nie skupiłem się na oknie transferowym, byłem dumny ze składu jaki stworzyłem. Sparingi? rozegrałem 7, z rywalami podobnymi z ligi, ktoś tam z zagranicy - wszystko wygrane i to mocno. Jeden spraing z Milanem przegrałem ale 3-2. No se myślę, kurdę, odrobiłem zadanie, jazda, rozgrywki. I co? I k**** g****. 3pierwsze mecze ligowe przegrałem sromotnie. Ot tak. Wkurzyłem się, przed czwartym meczem zapisałem grę, mecz oczywiście przegrałem, grę wczytałem i zmieniłem dosłownie jednego zawodnika - wygrałem. No i od tego czasu zacząłem się frustrować co raz bardziej a zarazem testować grę. W momencie kiedy absolutnie słucham sugestii mojego asystenta co do zmian, ustawien, polecen - wygram mecz! Ale broń boże coś po swojemu zrobić.

Wiecie do czego dążę? Do tego że jak masz mieć wpływ w tej grze na cokolwiek skoro wystarczy jedna kwestia w konferencji żeby zmienić losy meczu z turbo porażki w turbo wygraną...
Do tego po cholerę tak gładko i pięknie przechodzę przez okres przygotowawczy w tej grze żeby przy starcie ligi totalnie odbijać się od wszystkiego. Skoro wygrywam mecze sparingowe to uznaje że taktyczka działa i się cieszę. Ale nie, bo jeden zły zawodnik wystawiony do składu który silnikowi się nie spodobał i dostaje w ryj od byle przeciwnika.
And next. Wszystkie te mecze wyglądają dokładnie tak samo. Tak samo tracę bramki, widzę takie same nieudolne rozgrywanie. Jak sobie coś popatrzyłem dzisiaj na YT znów to znów u innych to wygląda jak zupełnie inna gra. Z Monzą spędziłem jakieś 15godzin i chce mi się rzygać od tej durnej gry.

Tak wiem, zaraz się pojawi ktoś kto mi napisze że przecież taka jest piłka i co ja sobie myślę. Ale kurde, myślę że w głębi siebie dobrze wiecie o co mi chodzi i jaki ta gra jest syfem. Kompletnie nie "czuje" tej gry, nawet jak wygrywam jakiś mecz to jest to takie meh byle przeklikać do następnego meh. Parę razy zdążyło mi się nie zdążyć zrobić zmian w trakcie meczu bo mecz się skończył i to jest strasznie dziwne.
Gram w te gierki od bardzo dawna. FMa przerobiłem każdą część w większości po setki godzin i takiego czegoś jeszcze nie wiedziałem.

// Edytowano 21 razy, ostatni raz 04.02.2021 o godz. 21:37

vicomino Partyzant

0

06.02.2021 21:43    #134
TakiKuba, ja też jestem frustratem i przy FM-e rozpierdzieliłem już kilkanaście myszek (i kilka klawiatur dopóki nie grałem na laptopie) ale akurat ta edycja gry wydaje się najfajniejsza od lat. Właśnie gram czwarty sezon (3xWest ham, 1x Heerenveen) i wg mnie gra daje radę! Zgadzam się jednak co do tego, że bardzo dużo decyzji które w trakcie rozgrywki podejmujemy nie ma później wpływu na konkretny wynik. Tylko nie wiem czy to faktycznie wada gry czy życie... Przypomnę stary sławny wywiad z Tajnerem gdy pytano go o słabszą formę Małysza (cytuje z pamięci):

- (Dziennikarz) Dlaczego Małysz skacze obecnie słabiej?
- (Tajner) Skąd mam wiedzieć. Ja nawet nie jestem w stanie powiedzieć Panu dlaczego wcześniej zaczął skakać tak dobrze...

19since45 Partyzant

0

07.02.2021 11:49    #135
jest polish mediapack do fm 21 ?

Keju Partyzant

0

14.02.2021 12:12    #136
Witam, mam problem z FM 21. Do pewnego czasu wszystko działało normalnie, ale pewnego razu po odpaleniu gry usunął mi się dodatek z herbami, a gdy chciałem zapisał save'a na którym wcześniej grałem to gra nie chce się zapisać (pasek zaczyna się ładować i w pewnym momencie się zatrzymuje). Próbowałem już zainstalować grę na nowo. Co może być przyczyną?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2021 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.