FM 2019 Brak terminarza ESA, 1 ligi, LM

woodz Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

10.05.2020, 12:55    Pytanie
Cześć,
gram drugi sezon na pliku FM Revolution Reforma ESA18 2019 1.3. Grałem od drugiej ligi, awans, wszystko ok. TYLKO - jest połowa sierpnia kolejnego roku, po awansie do 1 ligi nie pojawia się żaden terminarz, mimo że PP już rozlosowany.
To samo z ESA, nie ma wyników, terminarza właściwie nic.
Pytanie dodatkowe :)
Nie ma rozgrywek europejskich (LM, LE), nie chodzi mi o nazwę bo zmienić wiem jak, ale o same rozgrywki. Jest tylko jakiś turniej nota bene z Katalonii :)
W którym miejscu zrobiłem błąd, domyślam się, że w momencie rozpoczynania nowej rozgrywki. Zaczynałem też inną grę od początku, myślałem że to kwestia wyboru bazy danych ale nie mogę wybrać niektórych lig, zresztą tych europejskich (LM, LE) dalej nie widzę.
Grałem długo w FM 2007, przesiadłem się na 2019 i zgłupiałem, proszę o poradę :)

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

10.05.2020 20:56    #1
Na pewno nie jest winne ESA18 samo w sobie, żaden dodatek nie jest równie mocno przetestowany. Poza tym ono nie rusza nic poza polskimi rozgrywkami.

Skoro nie możesz wybrać niektórych lig (krajów?) to znaczy, że wgrywasz co najmniej dwa gryzące się ze sobą dodatki. FM to pokazuje przy ich wyborze. Zweryfikuj co nawrzucałeś do editor data.
twitter.com/Ceyvol

woodz Partyzant

0

11.05.2020 18:42    #2
Dzięki za odpowiedź. Też mi się dziwne wydawało to, że dodatek może broić.
Ale w FM2019 normalnie jest LM i LE? Czy trzeba jakiś dodatek wgrać? I czy trzeba je wybrać przy starcie gry czy są z automatu?

kondi192 Minister Kultury

Grupa: Moderator

0

11.05.2020 19:13    #3
Są z automatu tylko pod nieco innymi nazwami (Puchar Euro oraz Europejski Puchar Mistrzów).

woodz Partyzant

0

11.05.2020 19:28    #4
Dzięki, no ja nie miałem czyli pewnie coś się nabroiło w edytorze, albo jak wcześniej wspomniano, dodatki się gryzły.
Uruchamiam tylko sam dodatek ESA zobaczymy co teraz będzie.

woodz Partyzant

0

13.05.2020 15:12    #5
Wszystko działa jak należy póki co, choć ciekawostka kolejna - w zakładce finanse wskazuje mi teraz wydatki na pensje o 300 tysięcy miesięcznie więcej niż jest naprawdę, nie wiem czemu.
Dzięki Panowie za poradę!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.