edytor do CM5

cm2005 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

11.12.2019, 03:26    Pytanie
Siemka wie może ktoś skąd moge pobrać data editor do CM5

cm2005 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

25.12.2019 22:15    #1
Stanie się cud i może jest ktoś w posiadaniu edytora do tej starej gry, a może istnieje jakiś specjalny program do edytowania wszystkich plików .dat. Nie wiem zastanawiam się bo sama w sobie gra jest jakaś zbugowana na dodatek zawodnicy w niektórych klubach mają losowe pozycje i wiek. Najdziwniejsza jest liga japońska jak np. Jokohama Marinos albo Jubilo Iwata zdobędzie mistrza i LM Azji to 31.01.2005 zmienia im się renoma na najwyższą czyli światową, jeśli startujemy gre od 01.07.2004, bo jeśli gramy od 01.02.2005 to możemy zdobyć maksymalnie kontynentalną i to jeśli gramy Jokohamą lub Jubilo i losowo wygrają LM Azji w poprzednim sezonie i wtedy gdy wygramy oba te trofea to renoma zmienia się na kontynentalną a w następnych sezonach mimo że dochodzą Puchar Mistrzów Azji Wschodniej, Klubowe MŚ i możemy wygrać wszystko i renoma już się nie zmienia. Że już nie wspomne gdy gramy jakimś innym zespołem możemy ukręcić krajową zdobywając wszystko kilka razy pod rząd dlatego jest to w ..uj irytujące. Jak jest grany sezon od 2004 to nawet wicemistrz jak zdobędzie LM Azji ma zaraz kontynentalną A LM + PMAW i wicemistrz to światowa, dlatego jest lipa jakaś z tym ktoś spierdolił sprawe z tym ostro. I ogólnie w tej grze przydałoby się dodać kilka lig mnie np. brakuje koreańskiej, chorwackiej serbskiej i amerykańskiej. Albo np. system juniorów tez jest popierdolony w tej grze nikt nie sprowadza juniorów np. z afryki z potencjałem a w dostepnych ligach tworzą się tylko juniorzy z tych samych krajów w dodatku z tymi samymi umiejętnościami. A pozycje generują się jak np. jakiś koks zakończy karierę to w jego miejsce tworzy się jakiś nieco mocniejszy junior o tej samej pozycji. Jak dla mnie to jest daremne i mocno psuje gre i realistyczność

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.