Strona

Czy FM 20 nie jest zbyt łatwy?

jonathan11 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

03.08.2020 09:15    #41
Czyli mówisz Mario, że w pierwszym sezonie zostałeś wicemistrzem Turcji... Ładnie :)

Strata do Galatasaray potężna, ale przynajmniej mniejszy żal, że nie zdobyłeś tytułu. Gdybyś korzystał częściej z Emre Belozoglu byłbyś mistrzem :P

Ponad 13 mln euro na transfery to całkiem spoko sumka. Ile procent od sprzedaży zawodników zostało przeznaczone na budżet transferowy? U mnie, tak jak pisałem wcześniej, było to najpierw marne 10%, a potem 25%. Dla przykładu gram Pogonią Szczecin i tutaj jest to aż 80%.

Miałeś Mario w Fenerbahce jakąś serię porażek lub meczy bez zwycięstwa? Jeśli tak to jak sobie z tym poradziłeś? Zmieniałeś coś w taktyce i/lub ustawieniu czy po prostu samo się wszystko wyprostowało? :)

mario2323 Partyzant

0

08.08.2020 08:47    #42
jonathan11

Zostałem wicemistrzem Turcji na farcie bo do ostatniej kolejki jak opisałem walczyłem o tą lokatę...
Ale,to że zostałem 2 drużyną w lidze nie świadczy że będę spinał się w europejskich pucharach czy w pucharze Turcji,tam będzie grał 2 zespół,bo dla mnie najważniejsza będzie liga :D
duża strata do mistrza,ale jestem pewny że w następnym sezonie będzie mniejsza strata,a może będzie mistrzostwo tego kraju...
moim skromnym zdaniem Emre Belozoglu nie pomógłby mi znacząco w 1 moim sezonie w turcji,jak już pisałem każdy ma inną koncepcję na swoją grę...
szczerze to nie wiem jaki mam % z sprzedaży,ale jak się dowiem to na pewno dam znać...

Tak miałem serię bez zwycięstw przede wszystkim dlatego że nie miałem3-4 piłkarzy z podstawowego składu czasami zdarzało się 5,nic nie zmieniałem tylko poczekałem aż wrócą do składu podstawowi zawodnicy i dalej starałem się grać o 3 pkt. w każdym meczu...
moje transfery do tej pory przed nowym sezonem :D
sprzedałem 5 zawodników...

-Musiołek - 1,7 mln euro Arsienal Tula (rosja)
- J.Felix - 1,9 mln euro Genk (belgia)
- M.Jorgensen - 4,3 mln euro Al DZazira (zea)
- H.Tekin - 1,4 mln euro Fc Metz (francja)
- A.Potuk - 3,5 mln euro Saint-Etiene (francja) ( 30 meczy 5 goli 7 asyst 2 MVP 7,10 średnia :D )

kupiłem

- A.Calik - 4,5 mln euro Galatasaray środkowy obrońca
- G.Akkan - 1,9 mln euro Rizespor ( podstawowy bramkarz !! )

na transfery zostało mi jeszcze 8,5 mln euro :D:D

ps. mam teraz 13 lipca i już zaczynam sparingi przed sezonowe pierwszy mam na wyjeździe z Górnikiem Zabrze ( sparing partnerów dobiera mi mój asystent)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.08.2020 o godz. 08:48

jonathan11 Partyzant

0

10.08.2020 10:37    #43
Z Emre żartowałem - wiadomo Mario, że takiej straty z nim w składzie do Galaty byś nie nadrobił. Ale zdania nie zmieniam, że to bardzo dobry grajek w tej grze.

Dlaczego sprzedałeś Alpera Potuka skoro takie dobre cyfry Ci robił i miał wysoka średnią ocen? Za stary był czy o co chodzi? :P

Ja po pierwszy sezonie pożegnałem się z Maxem Krusem - najwięcej zarabiał z drużyny a grał tak sobie, liczyłem na więcej. Nie pamiętam ile za niego dostałem. Za to dużo kasy dostałem za młodego skrzydłowego Fediego Kadioglu - kupił go Manchester City za 14 mln euro.

mario2323 Partyzant

0

10.08.2020 16:47    #44
jonathan11

Ten grajek wcale mnie nie interesował przez wiek, zaraz po skończonym sezonie przeszedł na emeryturę...W końcu miał 38 lat !!

A.Potuka sprzedałem po pierwsze zaraz miał mieć 30 lat,po drugie pomimo jego statystyk grał strasznie w kratkę...
Poza tym jak pisałem wcześniej przyszło do mnie 2 nowych skrzydłowych za darmo z innych lig i młodsi :D:D:D:D

Teraz kilka rzeczy co do tej pory udało mi się ogarnąć w dalszej części gry :P
Mianowicie sparingi

Na wyjeździe z Górnikiem Zabrze wygrana 2-3 gospodarze grali od 5 min. w 10 !! a, od 60 minuty przy wyniku 0-2 wymieniłem całą 11 wyjściową i wpuściłem rezerwę jak zawsze...
Sandacja Nowy Sącz na wyjeździe wygrana 0-2
West Ham u siebie wygrana 2-1 - do 60 minuty było 2-0 !!
Lilie u siebie remis 0-0
oraz Afyonspor na wyjeździe wygrana 0-2 cały mecz grała 11 rezerwowych

9 sierpnia w 2020 Zarząd postanowił zwiększyć do 100 % dochodów z transferów

eliminacje do Ligi Mistrzów

3 runda kwalifikacji - Spartak Moskwa na wyjeździe wygrana 0-2 a, w rewanżu było u mnie 1-1
w następnej rundzie trafiłem na Sporting Lizbona na wyjeździe wygrałem 2-3 a, w rewanżu było u mnie wygrana 1-0
Po losowaniu grup Ligi Mistrzów trafiłem do grupy

Grupa "B"

Juventus Turyn
Atletico Madryt
Fenerbache
Standard Liege

W międzyczasie jak wyjściowy skład grał w lidze mistrzów,rezerwowy skład grał w lidze i wygrali 2 mecze z dwóch rozegranych !!
w dodatku otrzymałem ofertę prowadzenia reprezentacji Ukrainy i Serbi wybrałem Serbię i w Lidze Narodów zmierzę się z takimi zespołami jak:

Gr "B"

Rosja
Izreal
Austria
i oczywiście Serbia

masz tu kolejny raport z mojej gry :D:D
pytania ?? :D:D:D:D:D:D:D:D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.08.2020 o godz. 16:50

jonathan11 Partyzant

0

11.08.2020 09:59    #45
U mnie Emre zagrał chyba dwa sezony i dopiero wtedy zakończył karierę. Prosiłem, aby jeszcze pograł, ale już nie chciał Profesor

Odnośnie LM to Juve i Atletico murowani faworyci do wyjścia z grupy, no chyba że zrobisz niespodziankę. A jak nie to 3.miejsce spokojnie w grupie wywalczysz, a wtedy będziesz grał wiosną w LE.

Też bym wybrał reprezentację Serbii - mają ciekawszych grajków niż Ukraina.

W FM chyba 08 prowadziłem oprócz Fenerbahce też reprę Turcji, ale nie pamiętam jak mi szło. Chyba średnio skoro nie pamiętam :P Pamiętam tylko, że mnie te reprezentacyjne obowiązki jakoś średnio cieszyły.

To Ty Mario teraz zapracowany mocno będziesz :D Dwa etaty, ale za to forsy będziesz miał jak lodu Keke

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.08.2020 o godz. 10:07

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.