Błędy BETY 2020

Shrek Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

12.11.2019, 18:46    #1
Nie widzę nigdzie miejsca, gdzie można by zgłaszać błędy BETY, dlatego postanowiłem założyć taki wątek.

Jako, że sam BETY nie posiadam, ale zauważyłem dwa dosyć pokaźne błędy, na filmikach, które przedstawiają rozgrywkę z tejże BETY. Nie wiem czy są to odosobnione przypadki, czy inni gracze także je zauważyli, dlatego mam nadzieję, że ktoś potwierdzi, albo zaprzeczy moim obawą.

1) Spalone po rzucie rożnym - problem pojawiał się już w 18 ( a może i wcześniej), ale tam dało się to wytłumaczyć - spalony był przy przegrywaniu piłki dalej ( to jest jak najbardziej do akceptacji, bo można wówczas złapać na pozycji spalonej). W 20 spalony jest odgwizdywany po wykonaniu rzutu rożnego, a w myśl przepisów spalonego nie może być zarówno przy wrzucie z autu jak i przy kornerze. Widziałem 2 czy 3 takie sytuacja - grrrr.

2) Problem AI był wielokrotnie wałkowany, ale to co pokazuje silnik meczowy w 20 woła o pomstę do nieba. Wygląda to tak, jakby menagerowie AI w ogóle nie używali poleceń indywiudalnych czy to dla swoich graczy, czy przeciwko graczom drużyny przeciwnej. I tak mamy radośnie obiegających bocznych obrońców, którzy nie są kryci, radosnych ofenyswnych pomocników, którzy nie mając DM po przeciwnej stronie mają mnóstwo wolnego miejsca. W 18 komputer reagował w mniejszym bądź większym stopniu na naszą taktykę, w 20 - WIELKI NIC.

Nie wiem, czy tak w becie jest zawsze, ale mając pojęcie tylko i wyłącznie z filmików, to BETA raczej nie nastraja do kupna FM.

myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

0

12.11.2019 20:43    #2
Mógłbyś tutaj napisać: https://commu(...)g-forum/

Może ktoś zauważy :)

SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Grupa: Moderator

0

12.11.2019 22:31    #3
1. Spalone są baardzo dziwnie odgwizdywane - bardzo późno, zdarza się, że sędzia liniowy biegnie już do linii środkowej, a główny czeka na oddanie strzału. Poza tym jest ich od groma, zawodnicy nie potrafią trzymać linii.
2. Sytuacje sam na sam mają mniejsze szanse powodzenia niż strzały z dystansu.
3. Nie istnieje coś takiego jak podanie w polu karnym, jaka sytuacja by nie była, gracz przy piłce naparza zamiast wystawić.
4. Bardzo mało dośrodkowań, sporo wycofań przed pole karne na "szczała".
5. Defensywne sfg - zawodnicy bardzo często stoją jak koły, zwłaszcza jak chwilę temu (5-10 minut wcześniej max) strzeliło się gola. Straciłem tak prowadzenie w 3/4 przypadków.
W razie przypominania mi się będę dodawał do listy. Ogólnie mam wrażenie, że gra koniecznie chce pokazywać nowe animacje/skrypty zagrań i przez to całość się wykłada. Jedyne co poprawili to ścinki podczas meczu.

0

13.11.2019 17:56    #4

"SuperZiemniak" napisał:

1. Spalone są baardzo dziwnie odgwizdywane - bardzo późno, zdarza się, że sędzia liniowy biegnie już do linii środkowej, a główny czeka na oddanie strzału. Poza tym jest ich od groma, zawodnicy nie potrafią trzymać linii.
2. Sytuacje sam na sam mają mniejsze szanse powodzenia niż strzały z dystansu.
3. Nie istnieje coś takiego jak podanie w polu karnym, jaka sytuacja by nie była, gracz przy piłce naparza zamiast wystawić.
4. Bardzo mało dośrodkowań, sporo wycofań przed pole karne na "szczała".
5. Defensywne sfg - zawodnicy bardzo często stoją jak koły, zwłaszcza jak chwilę temu (5-10 minut wcześniej max) strzeliło się gola. Straciłem tak prowadzenie w 3/4 przypadków.
W razie przypominania mi się będę dodawał do listy. Ogólnie mam wrażenie, że gra koniecznie chce pokazywać nowe animacje/skrypty zagrań i przez to całość się wykłada. Jedyne co poprawili to ścinki podczas meczu.

Co do 3 się nie zgodzę, miałem 2 czy 3 gole na 30 parę spotkań co podali do pustej wręcz bramki ;)
Kwestia zgrania, u mnie wbiłem w okresie przygotowawczym, który trwał 9 miesięcy prawie 100% zgrania :)
Co do 4, u mnie jest w pizdu dośrodkowań, bo mam dwóch skrzydłowych, często zdarza się że piłka przeleci przez całe pole karne

A co do spalonych to w realu teąż tak jest że bardzo długo teraz oczekują na odgwizdanie spalonego, bo wolą puścić akcję i zweryfikować na kamerach i puścić info do sędziego a nie w ciemno dać spalonego gdy go nie było (nie został utwierdzony w przekonaniu sędzia główny, ze trzeba przerwać akcję)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.11.2019 o godz. 17:59

rafiooo17 Partyzant

0

13.11.2019 18:16    #5
W jaki sposób FM20 interpretuje zawodników jako u-21?
Gram Śląskiem i mam problem z młodzieżowcem, bo Płacheta nie jest u-21... a w rzeczywistości 08.11.2019 Śląsk w podstawowej jedenastce grał jedynym młodzieżowcem Płachetą.
Co jest?

0

13.11.2019 21:06    #6

0

13.11.2019 21:48    #7
następny mecz i kolejne 1v1 wygrane, choc można powiedzieć że 1v2, ale też można po części powiedzieć, ze strzał z dystansu, albo z pierwszej
https://www.youtu(...)youtu.be

0

13.11.2019 21:52    #8
i kolejny dowód, że jest inaczej niż piszesz:
https://www.youtu(...)youtu.be

Tysqie24 Partyzant

0

13.11.2019 21:53    #9

"rafiooo17" napisał:

W jaki sposób FM20 interpretuje zawodników jako u-21?
Gram Śląskiem i mam problem z młodzieżowcem, bo Płacheta nie jest u-21... a w rzeczywistości 08.11.2019 Śląsk w podstawowej jedenastce grał jedynym młodzieżowcem Płachetą.
Co jest?

Było już o tym pisane tutaj :

http://www.cmrev(...)l?page=0

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.