wychowankowie

 Franek1994 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.05.2011
Skąd: tbg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014, 20:53    #1
witam gram w fm 2011 mam rok 2030 i gram juventusem i problem mam taki że osttanio dobrych wychowanków często dawałem na wypozyczenia przez co gdy osiągali 22 lata nie moge zgłaszac ich jako wychowankowie do lm , a z wychowankowami co do 21 roku się nie rozwineli na pierwszy skład poprostu odchodzili po zakonczeniu sie kontraktu , i zaczołem temu zapobiegac, czyli ze słabymi zawodnikami nie wszystkimi zaczołem przedłużać kontarakty na 3 lata i trzymam ich w rezerwach tylko po to żebym mógł zgłosic ich do lm, bo wiadomo 1 wychowanek to jedno miejsce wolne dla zawodnika dobrego, a że mam szeroką równą kadre, to serce mnie boli jak mogę wybrać 17 a 3 jakis muszę nie stety pominąć , teraz najwazniejsze mam juz w rezerwach 5 zawodników pod tylko lm 4 ma co prawda jeszcze 20 lat wiec nie musze ich zgłaszac bo oni mogą grac w lm bez zgłoszenia , ale mam jednego zawodnika co ma 21 lat i musi byc zgłoszony, i chciałbym go zgłosic żebym mógł dzięki niemu kolejngo zawodnika zgłosic, ale ten mój zawodnik nie jest wogóle uznawany jako wychowanek, a został kupiony z geony wieku 15 lat wiec spędził umnie ponad 3 sezony dlaczego nie jest zaliczany jako wychowanek ? czy to jakis błąd w grze?

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014 21:01    #2
wypozyczales go przez ten czas? musi byc 3 pelne sezony u ciebie w klubie.

ps. staraj sie jakos staranniej sklejac zdania bo strasznie ciezko sie to czyta

 Franek1994 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.05.2011
Skąd: tbg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014 21:07    #3
nigdzie ten zawodnik nie był wypożyczany, grał w drużynie u20 i po skączeniu wieku juniora przeszedł do drużyny rezerw, gdzie posiedział 2 sezony i teraz mając 22 lata chciałem go zgłosić do lm w celu dodania jednego miejsca bo w obecnej chwili tylko 17 zawodników mogę zgłosic, a tu taka niespodzianka że ten zawodnik nie jest brany pod uwage jako wychowanek

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014 21:13    #4
no coz, moze to nie bedzie pocieszajace, ale grajac w 11 tez mialem taka sytuacje. z tym ze mi po ktoryms tam sezonie wogole 'nie produkowalo' wychowankow, przez co bylem zmuszony grac mlodzikami (co z reszta zostalo mi do dzis :P ), inaczej moglbym zglosic tylko 17 zawodnikow. niestety, ale to wyglada na blad gry

 Franek1994 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.05.2011
Skąd: tbg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014 21:23    #5
yhy, kurcze zobacze w przyszłym sezonie, bo wtedy wiek 21 lat przekroczy kolejnych czterech zawodników ,co nie byli wypozyczani i siedzą umnie od początku swej kariery , jak ich wtedy nie zaliczy jako wychowankowie to mam błęda . Lipa wielka bo gram nominalną jedenastką plus pięciu rezerwowych co robię niemi rotacje i jeden młodzieżowiec na ławce musi być , a w razie kontuzj to zdarza się że jedenastke na boisku mam spoko, ale na ławie to sami młodzi i to tacy że na nic sie nie nadają, a trzech zajebistych zawodników nie zgłoszonych przez ten problem nie mogą grać . A są może jakies patche co mógł by to naprawić ? nie psując oczywiscie zapisu mojego , bo juz bym dawno zaczoł grac nowego fm ,ale w 11 sie tak wciołem ,i dobrze mi idzie że zamierzam grac aż do 70 lat oczywiście w grze :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.01.2014 o godz. 21:37

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.