Sukces w roku 2098

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
19.11.2013 12:47    #11
Ja - jako niewierny Tomasz - z chęcią zobaczyłbym Twojego screena osobistego...

 dziobson Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2013 15:09    #12
No to chyba ja jako jeden z niewielu graczy mogę pochwalic się zdobyciem Pucharu Świata. Sukcesy na arenie międzynarodowej święciłem w FM 12, gdzie dwukrotnie udało mi się zdobyc Mistrzostwo Europy grając Anglią. W końcu objąłem reprezentację Brazylii, którą udało mi się wygrac Mundial w 2022 roku. Pamiętam ponieważ Neymar miał wtedy dokladnie 30 lat i to głównie dzięki niemu mogłem wznieś do góry Puchar Świata :) Niestety od tamtej pory moje próby były nieudane. Obecnie grając w FM 13 mam save, gdzie prowadzę PSG i reprezentację Argentyny, którą objąłem po 2014 roku. Do tej pory rozegrałem w niej dwa sezony gdzie udało mi się wygrac Copa America. Na chwilę obecną odpuściłem jednak tamtego save'a i odpaliłem sobie nową grę Monaco jednak niewykluczone, że wkrótce powrócę do tamtej gry aby ponownie spróbowac wygrac Mistrzostwa Świata :)

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2013 15:58    #13
http://zapod(...)jpg.html proszę :) Rok 2108 obecnie prowadzę islandzki zespół IBV :D kto mnie pobije odnośnie rozegranych sezonów :D ?

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 19.11.2013 o godz. 15:59

MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2013 16:26    #14
Osobiście udało mi się w '13 zdobyć MŚ reprezentacją Urugwaju (na turnieju w 2018 roku), lecz ta kadra była, w moim odczuciu niesamowicie przepakowana.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 19.11.2013 o godz. 16:26

Uśpiony revolucjonista ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.