Wychowanek po wypożyczeniu

 eGGzid Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2018, 22:05    Pytanie
Siema, gram w FM 2017 i napotkałem otóż taki problem, którego nie mogę przeskoczyć. Mianowicie, wypożyczałem przez 3 sezony piłkarza z Ligue1 do naszej ligi. Jestem pod koniec 3 sezonu wypożyczenia, które kończy się 30.06 równocześnie z terminem przyznania statusu wychowanka(zawodnik ma już wtedy 21lat). Save gry mam na 27.06, postanowiłem wcześniej, że tego zawodnika wykupię skoro uzyska status wychowanka. Niestety wraca on na ten jeden dzień do swojego macierzystego klubu i termin uzyskania statusu wychowanka przesuwa się o kilka dni, jednak po ich upływie tego statusu nie uzyskuje.

I tutaj moje pytanie da się to jakoś naprawić/obejść? Nie ukrywam, że fajnie byłoby mieć kolejnego wychowanka w klubie zwłaszcza, że nie mam ich za wielu. A jest to rzecz, która gdzieś psuje chęć do grania :D

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2018 07:30    #1
podbijam, ciekawi mnie to.

Próbowałeś wczytać poprzedni save i spróbowac go do siebie zgarnąć wcześniej, zeby nie zdążył wyjechać do macierzystego klubu?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.12.2018 o godz. 07:31

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.