Świeżak w FM2018

 Syusuke Fuji Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2018, 14:20    Pytanie
Witam, chciałbym się na początek przywitać jako że jestem nowy we waszym gronie.

Nazywam się Damian, mam już ponad 30 wiosen za sobą. Piłką nożną ogólnie nie interesuje się wcale, ale lubię cyferki oraz zabawy z szukaniem rozwiązań dlatego też chciałbym spróbować w FM 2018.
Dawno temu grałem w Championship Managera, domyślam się że od tego czasu sporo się zmieniło w tej grze.
Dlatego też mam prośbę o kilka szybkich porad co robić, a czego nie robić. Póki co jestem świeżo po instalacji i nie zacząłem grać. Jedyne co to przeczytałem instrukcję oraz plakat z pudełka.

Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie linki, które pomogłyby mi "nowicjuszowi" grę w FM 2018.

Dodatkowo widziałem bardzo dużo dodatków do tej gry, czy mógłbym prosić o listę plików które warto zainstalować ( np. więcej lig lubię jak się dużo dzieje, herby klubów bo chyba ich nie ma, może jakieś twarze ). Chodzi o to żeby czuć i widzieć że gra jest jak najbardziej zbliżona do rzeczywistości.

Z góry dziękuje za wszelkie rady i linki.

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2018 15:55    #1
Witaj.

Co do dodatków - zależy w co chcesz konkretnie wejść? Jeśli chcesz hasać po niskich ligach w Polsce, to polecam dodatek Ligi Polskie, Jeśli wolisz z kolei zobaczyć jak wyglądają rozgrywki na całym świecie - to Mega Pack od Classena, dodający dużoooo lig do Football Managera.

Z dodatków graficznych - herby to TCM Logos, twarze to df11facepack, lub Cut - Out Megapack, a poprawne nazwy to DanielFix, który również uaktywni Ci reprezentację Niemiec.

Jestem ciekaw, jak się odnajdziesz w symulacji, kiedy prawdziwa gra nie interesuje Cie wcale.

 Syusuke Fuji Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2018 16:14    #2
A czy mógłbym prosić o linki, bo google wskazuje różne pliki i ciężko znaleźć te o których piszesz.

Też jestem ciekaw jak pójdzie mi symulacja menadżera piłkarskiego :)

 Syusuke Fuji Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2018 20:54    #3
Chyba udało się wszystko zdobyć. Dzisiaj spróbuje odpalić grę

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.