pomoc

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2018 22:58    #11
przeszukałem już "pół internetu" jednak jedyne czego sie doszukałem to miliard odp. "ja tez mam ten problem"
oraz ze to jakis błąd od SI i jakąś łatką mają to naprawić.Problem w tym że te posty są z 2014/15 roku. Świeższych postów nie ma,jakby błąd nagle się naprawił,lub tysiące osób odpusciło temat.
Dziwna sytuacja,ponieważ już kiedyś miałem z tym problem,ktoś mi napisał co mam zrobić żeby to naprawić(niestety nie pamiętam,a nigdzie tego też nie znalazłem)i po formacie nagle ten sam błąd.Co ciekawe instalując fm 13 na tym samym koncie steam,wchodząc w "pliki do pobrania" bezproblemowo się uruchamia.Też na chwilę zalogowałem sie na konto kolegi który ma fm17 i też nie ma z tym problemu.Jedynie wersja fm 15 kuleje.Czyściłem folder cashe,sprawdzałem spójność plików i miliard razy reinstalowałem steam i fm,bez skutku.

CZy mogę prosić o linka gdzie się pisze do tego SI?
Dzięki

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2018 23:11    #12
TEż co ciekawe.Wchodząc w pliki dlc dla fm 15 wyrzuca mnie na głowna strone sklepu steam.Wpisujac w steam lub w google edytor dla fm 15,to nie znajduje.Dla np: fm 17 czy 18 od razu wyszukuje i mozna do kupic wchodząc w jedna z zakładek w sklepie steam,a nie trzeba sie kłopotać z tymi plikami do pobrania po odpalenia fm.
Macie może pojecie dlaczego dla starszej wersji tego nie ma? Czy oni mogli ten edytor wycofac?hmmm tylko dlaczego do czasu formatu wszystko działało...
W opcjach steam widnieje data i czas zakupu edytora,id zakupu itd...Kłopot w tym ze nie ma jak go zainstalować ; /

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2018 09:38    #13
Znalazłem taka strone
https://steamdb.info/app/334340/
kiedy chce zainstalowac ten edytor wywala mnie do głownej strony sklepu steam.Przy wersjach 17,18 normalnie przenosi do edytora w celu kupienia.SI zaprzestało wsparcia i sprzedaży edytora dla starszych wersji? MOże chociaz ktos sie wypowie kto ma fm 15 i taki edytor czy mu działa.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2018 09:58    #14

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2018 14:39    #15
dziękuję

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.