FM 15 Edytor

 kuca_1998 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
1
11.12.2017, 12:46    Pytanie
Witam , zrobiłem Swój własny Klub w edytorze Umiesciłem go w 3 Lidze polskiej w grupie 1 otóż mam problem z dodaniem roku Założenia klubu tę opcje mam tak jakby zablokowanął , mam problem również ze zmianą koloru paska w moim klubie jest on biały , mam problem tez z dodaniem klubu do Pucharu Polski , i mój ostani problem polega na tym że zawodnicy w klubie mają wartość 0 zł

1 Problem z dodaniem roku Założenia klubu
2 Problem ze Zmianą koloru Paska
3 Problem z dodaniem Klubu do Rozgrywek Pucharu Polski
4 Problem z Wartoscią zawodników wynoszącą 0 zł

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2017 15:32    #1
1.Nie można edytować roku założenia w "Stwórz własny klub". Tryb ma ograniczenia licencyjne - podobnie nie możesz wybrać nazwy klubu istniejącego już w bazie. To dlatego, że tryb w teorii nie służy do dodawania istniejących już klubów, tylko zupełnie fikcyjnych (a więc założonych w 2017) - dlatego nie ma opcji edycji roku, czy dodawania historii.
2. Kolory paska ustawiasz w tym samym miejscu co stroje, opcja "Tekst" stroju domowego.
3. Stworzony klub gra w tych samych rozgrywkach, co klub, który zastąpił - nie wszyscy trzecioligowcy startują w centralnym PP!
4. Niektórzy piłkarze mają wartość 0 zł, bo są newgenami na kontraktach tymczasowych.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.12.2017 o godz. 15:32

Użytkownik uznał post za pomocny

twitter.com/Ceyvol

 kuca_1998 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2017 19:18    #2
Dziękuje :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.