Problem z taktyką

 Alvvin Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.01.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2017, 22:38    #1
Witam. Prowadzę sobie klub Gloucester City. Jest to klub z ostatniej ligi angielskiej. Problem polega w tym ze sprawdzona taktyka nie działa i wiecznie przegrywam chociaż skład mam najlepszy w lidze. Grałem już ustawieniem 4-2-3-1 przestało działać przerzuciłem się na 4-3-1-2 i też przestało działać już sam nie wiem co robić. Potrzebuję jakiejś rady co robię nie tak albo co zrobić żeby działało :D

 Alvvin Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.01.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2017 00:08    #2
i jeszcze mam dylemat czy lepiej dawać zawodnika tam gdzie lubi grać czy tam gdzie ja chce grać np: piłkarz lubi grać jako wysunięty napastnik a ja chce żeby grał odgrywającego. HELP! :D

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2017 05:57    #3
Jeśli grasz swoją taktyką to zawodnicy się do niej dostosowują, ustawianie taktyki pod jakiegoś zawodnika jest jak dla mnie średnie ale to jest fm, każdy gra jak chce. Zawodnika możesz nauczyć nowej roli/pozycji, chwile to trwa i nie zawsze przynosi skutek, ogrywanie się na wyznaczonej pozycji też pomaga. W końcu jakieś to efekty przyniesie albo trzeba znalezc innego zawodnika który lepiej sobie poradzi w roli którą masz ustaloną.
A co do taktyki no to widzisz, w realnym świecie kluby nie grają całego sezonu jedną czy dwoma sztywno ustalonymi taktykami, kombinują na każdy mecz, pod każdego rywala i tak staraj się robić. Jeszcze w FM15 potrafiłem na dwóch taktykach pare sezonów grać z pozytywnym skutkiem ale to już jest chyba mało możliwe w najnowszej części :) I

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2017 13:31    #4
W niskich ligach dobrze się sprawdza 4-4-2, też zawodnicy mają wątpliwą stabilność formy, więc rotowanie składem jest jak najbardziej wskazane.

 Alvvin Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.01.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2017 18:02    #5
Dzięki za pomoc. Czyli jak będę na każdy mecz inna taktyka wychodził to też będzie ok tak? Ustawiać zawodników jak ja chcę a nie jak oni chcą. Dzięki za pomoc ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.