Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

Makaronczterojaj... Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

-1

07.04.2019 19:45    #961
potwierdzenie krytyki tego gówna mimo ,że piszącemu się wydaje,że trafił w punkt. z obroną..Proponuję czytać,albo czytać ze zrozumieniem.

"Do niedzielnego spotkania w Weronie drużyna Juventusu przystąpiła w mocno rezerwowym składzie"

bazaFMtojaja Partyzant

0

07.04.2019 20:27    #962
elo. moze ktoś ogarnąć czy też tak macie po aktualizacji najnowszej łatki - że mianowicie wybierając baze danych z 4 poziomem rozgrywkowych we Francji ; chcę wybrać z tejże ligi klub ale jest blokada. Bede wdzieczny jak ktos sprawdzi i poda odpowiedz

armbi Partyzant

0

08.04.2019 20:44    #963
Nie wiem czy to był mocno rezerowowy skład, otrąbiono to jako sensacje, Juventusovi, który od lat kosi Serie A nie powinno się cos takiego przydarzyć. Zresztą to przykład jeden z wielu, sensacyjne porażki wbrew futbolowej logice się zdarzają. I bardzo dobrze, że tak jest w FMie! To nie jest matematyka, że sobie poobliczacie na papierze statystyki, przeliczycie wartości atrybutów i ma k* się zgadzać, bo jak nie to gra jest gównem.

TakiKuba Partyzant

+1

25.04.2019 12:41    #964
3 sezon Valladolid.
Piątek, ligowy król strzelców poprzedniego sezonu, w pierwszych 8kolejkach obecnego sezonu strzelił 13bramek. Przez następne 15kolejek nie strzelił nic, zresztą w LM czy pucharze również. NIC. z 48mln wartości spadło do 16mln. NIC. A dalej jest liderem strzelców w lidze, mimo wszystko... Reasumując gość nie strzelił gola od jakiś 20kilku meczy. Super gra.

Rozgrywam 24kolejke, sezon w lidze jak na razie bez porażki, trochę remisów, ogólnie 2miejsce w lidze. Właśnie dostaje 3-0 w dupkę od ostatniego w tabeli Levante. Jest 14minuta meczu... Super gra.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.04.2019 o godz. 12:43

pooh77 Partyzant

+1

27.04.2019 21:35    #965
Ta gra jest pierdolnięta. 30-40 sytuacji, 10-15 strzałow celnych. Przegrywam 2-1. Na wyjeździe, gospodarz miał 3 strzały. Ewentualnie, jak FM będzie łaskawy, to 0-0 się zdarzy. To nie jest rzadkość, czasami zdarza się, że po takim meczu wygram 3 bramkami.

mario2323 Partyzant

0

30.04.2019 20:38    #966
Siema

ja mam trzy sprawy które mnie mega irytują w tej grze...
1) nie ważne jaką drużynę prowadzę, czy z polskiej ekstraklasy, I ligowca,II ligowca czy jakiś topowy team jak np. REAL MADRYT czy obojętnie jaką reprezentację czy polską czy jakąś potęgę...problem mam ten sam,mianowicie
prowadzę 1-0,2-0 czy to u siebie czy na wyjeździe i zaczynam robić zmiany,bo ktoś ma za mało kondycji ( by uniknąć kontuzji np.) czy też ma np. żółtą kartką na koncie by uniknąć czerwieni czy nawet jak mój zawodnik ( nie ważna jaką pozycję ma na boisku ) dostanie kontuzję...
robię zmiany nie ważne czy 1,czy 2, czy 3 i nie ważne w której minucie przeciwna drużyna po moich zmianach nagle zaczyna grać o wiele lepiej i stwarza o wiele więcej sytuacji pod moją bramką nie jedno krotnie albo remisuje,albo nawet przegrywam...
Bardzo irytujący problem...
2) Ostatnio grałem sobie realem madryt...gram sobie gram i nagle w okienku transferowym ( styczniowym) klub m.utd składa mi propozycję 70 mln euro za isco ( w kontrakcie ma zapisaną klauzulę 700 mln euro !! ) ktoś w klubie się zgodził i odszedł pomimo że ja tego nie chciałem...straciłem hiszpana,młodego,dobrego za kilka groszy...wkurzyłem się i skasowałem save...( a,co dopiero w lidze ograłem atletico.m na wyjeździe 1-2 :D )
no japiernicze co za syf...
3) no i ostatnia kwestia to umiejętności zawodników patrzysz się na nie i myślisz zajefajny grajek,ściągasz go do klubu czy to za darmo czy na wypożyczenie czy też kupujesz i się okazuje po kilku kolejkach gdzie się dało mu szansę na grę w pierwszym składzie że gra o wiele gorzej niż zawodnik który ma umiejętności słabsze ...czyli np. gracz X ma kilka kluczowych dla danej pozycji umiejętności blisko15-16,a gracz Y ma w okolicy 10-12 i ten drugi gra o wiele lepiej niż ten teoretycznie lepszy i nie jednokrotnie droższy w kupnie i utrzymaniu !!

ps. jak ktoś wie jak zmienić umiejętności graczy z parametrów graczy w skali 1-20 na skalę umiejętności 1-100 bardzo proszę o wskazówki na priv.

Pozdrawiam
Mario

armbi Partyzant

0

07.05.2019 13:41    #967
Ostatni mecz Liverpoolu z City! Gra o mistrzostwo, Kompany strzela pierwszego gola w tym sezonie i jedynego z dystansu w karierze! Co za gówno! Nawet nie chce mi się sprawdzać ile ma wykończenia i strzałów z dystansu!

byku916 Partyzant

0

07.05.2019 17:38    #968
Obejrzy sobie wczorajszy mecz Man.City :P

armbi Partyzant

0

08.05.2019 07:27    #969
Nie zrozumiales sakrazmu

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.05.2019 o godz. 07:29

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.