Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

Shrek Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

11.03.2019 16:55    #951
@Makaron

czy Twoje doświadczenia są oparte tylko i wyłącznie na dodatku do skórki natychmiastowy wynik? Czy jednak widzisz takie sytuacje, gdy korzystasz z save&load?

Shrek Partyzant

0

11.03.2019 17:06    #952
@Gallacher
i znowu posłużę się przykładem z życia wziętym. Louis van Gaal dwukrotnie z rzędu dochodził do finału Ligi Mistrzów, wcześniej wygrywając także z Ajaxem Puchar UEFA. Dostał propzycję pracy w Barcelonie, nie tylko dlatego, że odniósł sukces, ale dzięki rekomendacji Johana Cryuiffa.

Sprawa druga - skoro mam wybierać między trenerem, który słynie z tego, że kupuje swoich zawodników, a gościem, który mówi, że chce korzystać z fantastycznych wychowanków, to jak myślisz ilu prezesów skusi się na tego drugiego? Styl jest ważny, a FM 18 pokazuje, że nawet ważniejszy niż sukcesy w pomniejszych ligach.

BTW - wskaż mi trenera, który wygrywając ligę holenderską, rosyjską, czy jakąkolwiek inną nie z TOP 5 Europy, dostał posadę w lidze Top5? Dwóch wymienię ja sam Peter Bosz i Jose Mourinho. Kto jeszcze?

Gallacher Partyzant

0

11.03.2019 17:20    #953
@Shrek
Za bardzo próbujesz brnąć w realizm,a dobrze wiesz że gra ma służyć zabawię z domieszką realizmu,ale nie do takiego stopnia jak piszesz.Wymieniając tych dwóch jednak sam stwierdziłeś że taki fakt był i powinien on również być w grze,ale nie do takiego by gra mi postawiła żelazną kurtynę realizmu rodem ze świata realnego.My gramy w grę czy próbujemy robić licencję trenera w świecie realnym ? bo wydaje mi się że za bardzo idziesz ku realizmowi co jest mało realne bo to tylko gra,ale jeśli już czepiasz się tego stylu to podam ci przykład z mojej kariery... prowadziłem Ajax i zdobyłem 3 mistrzostwa + puchary krajowe i te dojście do półfinału CL i LE.Jaki był efekt ? Kadra Włoch mi złozyła propozycję.Rozumiem że styl tutaj miał znaczenie czy sukcesy ? wątpię czy styl.Po spadku reputacji do 3 gwiazdek,zostałem wyśmiany przez Włochy,a dodam że moja reputacja prowadząc Ajax była bliska 4 gwiazdek,a po objęciu Włoch pełne 4 gwiazdki.Mnie wcześniej nie chcieli w Zenicie czy Legii oraz Ajaxie,ale po wygraniu z CSKA mistrza Rosji,po złożeniu do Ajaxu podania,zostałem wezwany na rozmowę i otrzymania oferty prowadzenia.Dodam że styl miałem taki sam jak wszędzie i z sukcesem,a więc nadal uważasz że styl ważniejszy czy sukcesy ? Nie mogę polepszyć reputacji bo gdzie ja mam ją polepszyć ? Teraz prowadzę Derby COunty w lidze angielskiej które jak wiemy,liga ma 4 gwiazdki a klub ma 3,5,a ja mam 3 gwiazdki.Jedynie pozostaje mi dojść do pucharów lub wyższe pozycje by moja reputacja była lepsza co spowoduję że lepsze kluby będą mnie chcieli,bo przecież ta musi "widzieć" moje sukcesy w innych ligach + puchary europejskie i dalekie zajścia.TA gra jest loterią.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Makaronczterojaj... Partyzant

0

11.03.2019 17:54    #954

"Shrek" napisał:

@Makaron

czy Twoje doświadczenia są oparte tylko i wyłącznie na dodatku do skórki natychmiastowy wynik? Czy jednak widzisz takie sytuacje, gdy korzystasz z save&load?

przede wszystkim na dodatku w stosunku 8/2 na jedno ustawienie.W ustawieniu eksperymentalnym wygrałem 3:2 i zremisowałem 1:1 a w tradycyjnym wygrałem 4:0 i zremisowałem 3:3 grając na szczegółach rozszerzonych.Nie ingerowałem w grę i nie robiłem zmian.
Przeciwnik był słaby, więc powtórzę z silniejszym.

Shrek Partyzant

0

11.03.2019 18:26    #955
@Makaron

to powtórz proszę symulację, nie poprzez dodatki typu instant score, a poprzez pójście na urlop.

Skąd wiesz, że poprzez instant score masz identyczne warunki meczowe, czyli dokładnie taki sam styl rozmów motywacyjnych, ustawienia, poleceń taktycznych dla Twojego jak i dla zespołu rywali?

I wytłumacz mi proszę łopatologicznie, w jaki sposób doszedłeś do takich wniosków, że Fm jest grą zupełnie losową?

@Gallacher - dam przykład za któregoś z wcześniejszych FM - nie pamiętam, czy z 06 czy z 08. Prowadziłem z sukcesami (czyli z awansami do ligi wyżej) Hereford, Bournemouth, Watford ( akurat team nieistotny, ale ważne że w Anglii), ale jak tylko zwalniało się miejsce w którymś klubie w lidze wyżej, składałem oferty i mówiłem, że z chęcią tam właśnie bym popracował. Efekt? Po tym jak zarząd klubu się na mnie zdenerwował i mnie zwolnił za brak lojalności, nie mogłem zostać zatrudniony w żadnym klubie, nawet występującym dwie ligi niżej! Tak jakby nielojalność, okazała się moim przekleństwem.

Od tamtej pory wiem, że nie ma sensu pchać się wszędzie, gdzie tylko się da, bo można zostać za to skarcony. Może u Ciebie jest podobnie? Chęć przechodzenia do lepszego, bardziej zamożniejszego klubu, nie powoduje, że chce się Ciebie zatrudnić jako trenera na lata. Ale to tylko spekulacje.

Jak polepszyć reputację? Pewnie poprzez zostanie w klubie z 3 - 4 lata, wypełnienie kontraktu, pokazanie się z jak najlepszej strony - zapewne Debry Country to nie szczyt marzeń, ale może warto zrobić z niego solidnego średniaka walczącego o europejskie Puchary. I przede wszystkim być cierpliwym - nie składać ofert do innych klubów, niech oni sami Cię zauważą i zaproponują rozmowę. Kto wie, może wówczas jest większa szansa, niż w przypadku namolnego pchania swojego CV gdzie się da?

Makaronczterojaj... Partyzant

0

11.03.2019 18:56    #956
nie wiem czy jest grą" zupełnie losową" bo takiego terminu nie użyłem. Wyjaśniłem to kilka postów temu i napisałem,że jest "losowa". Bez wątpienia istnieją jakieś algorytmy ,które "zmniejszają" losowość. Ja ich nie znam i gram na żywca. Okazuje się też ,że grając jak idiota osiągam sukces, oraz przegrywam w 1/4 przypadków będąc zespołem o klasę lepszym. I to z zespołami dużo słabszymi z ogona ligi.I nie są to żadne serie, a pojedyncze zdarzenia losowe.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 11.03.2019 o godz. 19:01

no_2 Partyzant

0

11.03.2019 19:36    #957
Jest za łatwo, szczególnie jeśli nie grasz w jakichś topowych ligach. Po łatce 19.3 na którą czekałem, gram mniej wiecej tak samo od FM 2017; mniejsza o wyniki ale są kosmiczne. Dziesiątki tych samych goli z rzutów wolnych i rożnych (nic nie zmieniałem nawet poza obroną rogów) Kiedyś dłużej się dochodziło do dobrej taktyki, teraz to już od 1 dnia tylko szukanie lepszych piłkarzy i sztabu szkoleniowego

Gallacher Partyzant

0

12.03.2019 00:04    #958
@Shrek
Gdy odnosiłem sukcesy w postaci zajścia daleko z Ajaxem to bez składania podania Schalke a także Wolsfburg( z kontynentalną reputacją - 4,5 gwiazdek ) zaprosili mnie na rozmowę,ale było fiasko,nawet akceptując filozofię danego klubu w postaci grania defensywnie lub ofensywnie.Czasami boję się na rozmowie przedstawić swoją filozofię grania ofensywnej piłki bo mogę zostać na przegranej pozycji z racji że dany prezes chce by zespół grał defensywnie,chociaż raz miałem tzw,wywalone i dałem ofensywne nastawienie gdy prezes oczekiwał defensywną i udało się mnie zatrudnić.Druga sprawa to zawsze na rozmowie zarzuca mi się spowodowanie problemów finansowych to staram się im powiedzieć że administracja przekazała złe informacje,albo że jestem osobą kontrowersyjną i że w szatni były jakieś zgrzyty.Chyba że w tym elemencie (jeśli chodzi o 18 ) coś pozmieniali to pozostaję mi być bardziej opanowany,chociaż w 17 miałem wywalone i mnie zatrudniali bo miałem sukcesy.Na razie prowadzę Derby County,idzie mi przyzwoicie po 10 kolejkach mam 11 pozycje a MAN UTD czy Liverpool , jest niżej ode mnie.Zobaczymy co będzie po 2 sezonach,bo w Ajaxie mimo to reputacja się podnosiła po zwycięstwie w lidze holenderskiej i dalekim zajściu w pucharach.Nie sądzę by w takim Derby mi coś się podniosło,chyba że doprowadzę ich do pucharów,ale to będzie bardzo ciężkie lub niemożliwe.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.