Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

Raskal Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

06.02.2019 12:54    #901
Skąd te kluby mają takie pieniądze? W jakiej to walucie?

Makaronczterojaj... Partyzant

0

06.02.2019 12:55    #902

"myfunnygame" napisał:

Ustawienie 1-5-5-0-0-0 powinno dać radę :)

Kulturę człowieka, można ocenić po tym jak odpowiada na pytania. Można było po prostu napisać "nie wiem" I by starczyło. To nie wstyd nie wiedzieć, bo wtedy można zostać prawdziwym ekspertem.
Nie da się 1-10-0-0-0-0 ? Będzie jeszcze lepiej,albo nie,może lepiej 2-9-0-0-0-0.Czyż nie jest to genialny pomysł w swojej prostocie?

taczek Partyzant

0

06.02.2019 13:20    #903

"Raskal" napisał:

Skąd te kluby mają takie pieniądze? W jakiej to walucie?

Wszystkie sumy w euro. Nie wiem nikogo nie sprzedali za taką sumę jedynie Lechia opchnęła Haraslina w zimie za 5 ale wtedy kupili 2 zawodników i kasa im się rozeszła wgl nawet te Lille które spadło zapłacić 30 mln za zawodnika z polskiej ligi albo w Man City którym nie gram tylko w wiadomościach widziałem po jednym sezonie jest Timo Werner na liście transferowej i zgłosiło się Mainz i Hanover i dają 40 mln skąd oni mają też nie wiem i takich transferów jest pełno jakby każdy klub miał swojego szejka i dawał hajs co psuję grę mam nadzieję że w FM20 poprawią bo traci sie przyjemność z gry

myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

0

06.02.2019 21:23    #904

"taczek" napisał:

Wg mnie najbardziej denerwującym błędem są zawyżone ceny piłkarzy na początku kariery z wolnego transferu zatrudniłem do Legii np. Wollscheid odszedł po sezonie za ponad 6 mln euro do Pogoni Szczecin, Gnoukouri w po pół sezonu chciała go Lechia za 10 mln euro ale odmówiłem i po sezonie odszedł do Lille za 30 mln mimo że Lille spadło do Ligue 2, Vesović po sezonie chciało go Zagłebie Lubin za 9 mln ale poszedł za granicę za tę samą sumę, Mateusz Zyro był na wypożyczniu w Miedzi mało grał po sezonie odszedł za 3 mln do Freiburga i tyle samow dawała Wisła Płock Nasuwa się skąd tacy średniacy mają tyle kasy na pewno nie z transferów po jednym sezonie

ile i jakie masz ligi grywalne?

+1

06.02.2019 21:25    #905

"Makaronczterojajeczny" napisał:

"myfunnygame" napisał:

Ustawienie 1-5-5-0-0-0 powinno dać radę :)

Kulturę człowieka, można ocenić po tym jak odpowiada na pytania. Można było po prostu napisać "nie wiem" I by starczyło. To nie wstyd nie wiedzieć, bo wtedy można zostać prawdziwym ekspertem.
Nie da się 1-10-0-0-0-0 ? Będzie jeszcze lepiej,albo nie,może lepiej 2-9-0-0-0-0.Czyż nie jest to genialny pomysł w swojej prostocie?

No ty jesteś ostatnią osobą na tym forum, która może zwracać uwagę na czyjaś kulturę, nie nie da się 1-10-0 bo w linii przed bramkarzem jest 5 slotów i 5 slotów jest na DP/bocznych obrońcach...co odpowiada największemu zaangażowaniu w obronę bramki w grze
Przetestowałeś czy sobie piszesz dla pisania?

taczek Partyzant

0

06.02.2019 23:01    #906

"myfunnygame" napisał:

"taczek" napisał:

Wg mnie najbardziej denerwującym błędem są zawyżone ceny piłkarzy na początku kariery z wolnego transferu zatrudniłem do Legii np. Wollscheid odszedł po sezonie za ponad 6 mln euro do Pogoni Szczecin, Gnoukouri w po pół sezonu chciała go Lechia za 10 mln euro ale odmówiłem i po sezonie odszedł do Lille za 30 mln mimo że Lille spadło do Ligue 2, Vesović po sezonie chciało go Zagłebie Lubin za 9 mln ale poszedł za granicę za tę samą sumę, Mateusz Zyro był na wypożyczniu w Miedzi mało grał po sezonie odszedł za 3 mln do Freiburga i tyle samow dawała Wisła Płock Nasuwa się skąd tacy średniacy mają tyle kasy na pewno nie z transferów po jednym sezonie

ile i jakie masz ligi grywalne?

Polska (2) Angielska (4) Argentyńska Austriacka Belgijska Brazylijska Chińska Chorwacka Czeska Francuska (2) Hiszpańska Holenderska Niemiecka (2) Norweska Portugalska Serbska Rosyjska Rumuńska Słowacka Szkocka Szwajcarska Turecka USA Ukraińska Włoska (2)

Gallacher Partyzant

0

09.02.2019 01:57    #907
Orientuję się ktoś z Was,jak zmniejszyć detale w PESie 18 i 19 ? dodam że w poprzednich wersjach było można w ustawieniach dać niskie,średnie i wyższe,a w tych nowszy nie mogę tej opcji znaleźć a jedynie w grze są jakieś opcje odnośnie światłą itd ?
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Gallacher Partyzant

0

10.02.2019 01:36    #908
FM 18 - chyba najbardziej pojebana gra w jaką grałem jeśli chodzi o FM'y :D Wygrywam ligę rosyjską która ma 3,5 gwiazdki,składam podanie do Celticu gdzie liga tak samo ma gwiazdek co portugalska i dostaję kosz bo jakiś goguś który ma 3 gwiazdki i ledwo wygrał marny puchar ligi Szkocji zostaję lepszym wyborem a na dodatek menedżerowie którzy nawet nie wygrali ligi fińskiej czy ligi rosyjskiej są lepszymi kandydatami niż ja :D w poprzedniej wersji po wygraniu ligi portugalskiej od razu oferta z Chelsea a tutaj jakiś gówniany algorytm gdzie jak widać piłkarz pokroju Hernana Crespo czy Jaja Toure ma lepszą drogę niż ja mimo że sukcesami ich przewyższam :D kabaret na maksa
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

0

12.02.2019 01:56    #909
Druga liga angielska, nie strzelam gola w takiej sytuacji 4v2 o.O

Gallacher Partyzant

0

22.02.2019 19:21    #910
Przecież ta gra jest kompletnie pojebana :| ktoś kto przychodzi z reputacją 3,5 gwiazdek bez sukcesów w lidze przychodzi do Milanu a ja jestem odrzucony.WYgrana liga holenderska 2 razy + rosyjska i mam problemy by nawet zatrudnić się w Serie A we Fiorentinie :D

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.