Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2015 21:23    #2
Oby mojemu Futbol Meneżeru 2014 już nigdy nie stanął, tej parchatej, zakichanej, oszukańczej, bito-cyfrowej spierd...inie od lewusów z SI.
[ ale ulga, tak wyrzucić to na forumu ]
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2015 22:21    #3
Jebany kredyt.

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2015 15:05    #4
Skurwiała defensywa! Średnia meczowa moich obrońców nie może wzejść ale bardzo łatwo może spaść...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.05.2015 o godz. 15:05

"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2015 21:54    #5
AAAAAAARRRRRRRRRHHHHHHHHHHGGGGGGGGWWWWWWWWWWRRRRRRRR nienawidzę tej jebanej gry. nie rozumiem, nie potrafię tego ustawić. sprawdzam analizy - jebią mnie środkiem. ustawiam grę skrzydłami - wbijają mi 3 bramki, a ja bez jednej akcji w meczu. aaarrrrrggggggghhhhhhhh

Oooo, widzę że to będzie mój ulubiony temat....
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 mickozak Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2015 22:04    #6
GDZIE SĄ MOJE STARE WERSJE ! KTO JE WYRZUCIŁ ???????????????????????? :O

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2015 23:39    #7
Oj uderzanie pięściami w biurko jest bardzo często. Kolega informatyk, który nie raz mi kompa naprawiał powiedział abym panował nad tym bo mogę bardziej uszkodzić lapka, a ten troche na karku ma i swoje przeszedł właśnie przez fm-a. No ale jak tu się nie wku***ać? Jak krzyczysz do tcyh piłkarzy siedząc przy monitorze a oni i tak nie kumają. Może trzeba się zwracać do nich po angielsku?.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.06.2015 o godz. 23:39

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2015 13:56    #8
WITAM I PRZEPRASZAM ZA PONIŻSZY WPIS Z MIEJSCA
ALE TEN FM JEST W CHUJ SPIERDOLONY JEŻELI CHODZI O NEGOCJACJE KONTRAKTOWE
KIEDYŚ PAMIĘTAM ŻE SZCZYT SZCZYTÓW TO DAWAĆ 150 TYSIĘCY FUNTÓW TYGODNIOWO I JA JUŻ WTEDY PŁAKAŁEM BO TO PRZECIEŻ NIE MOGĘ DAĆ TYLE PIENIĘDZY
A TU CO?
BYLE DWUDZIESTOLETNI SZCZYL ŻYCZY SOBIE 150 TYSIĘCY EURO I STU MILIONÓW ZA PODPISANIE KONTRAKTU. CHCIAŁEM SOBIE KUPIĆ GRANITA XHAKĘ (bardzo dobry zawodnik, polecam) A TEN W WIEKU 25 LAT MA W REALU MADRYT KONTRAKT 230 TYSIĘCY EURO TYGODNIOWO. NO KURWA JUŻ MU DAM TYLE. NEGOCJACJE SĄ NIEMOŻLIWE. JUŻ ZNIOSĘ TO ŻE KLUBY CHCĄ KASY Z KOSMOSU RZĘDU 50 MILIONÓW, BO SOBIE KUPIĘ GOŚCIA CO JEST NA LIŚCIE TRANSFEROWEJ, ALE AGENCI SPIERDOLILI TĘ GRĘ POD WZGLĘDEM KONTRAKTÓW.
JEBAĆ INFLACJĘ, OT CO.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2015 15:26    #9
Szkurwa jego mać. 3 karne w III lidzie? Serio? Ja z pozycji 12 vs jakieś gówno z samego dna tabeli. Gram na wyjeździe. Zaczynam ostrożnie, widzę, że komputer ciśnie. No to muruję, parkuję autobus. Zero możliwości dostania się pod moją bramkę. I jaka jest odpowiedź AI? Ano 3 karne. No to nastawiam się na ostry atak, będziemy gonić. Kończę 1:6. Dziękuję, Wystarczy mi Football Managera. Uninstall.
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2015 15:42    #10
Kochany eFeMciu 2014!

Bardzo serdecznie chciałem Cię przeprosić za to, że wcześniej na Ciebie krzyczałem! To nie była wina Twojego zjabaństwa, lecz zwykłe niedopatrzenie z mojej strony! Wkurwiałem się za to, że tracę dużo piłek w środku pomocy, że wiele podań na linii pomoc-atak jest nieprzygotowana i niecelna! Okazało się jednak, że to nie Twoja wina, eFeMuniuniuniu! Zwyczajnie zapomniałem, iż mój defensywny i środkowy pomocnik mają włączone ryzykowne podania, które sam ustawiłem im na jakiś lol-mecz. Przepraszam więc Ciebie serdecznie! To nie Twoja wina...

... że jesteś zjebany, wkurwogenny, niedopracowany, zamulasty, idiotyczny w swoich poczynaniach, niestabilny, oszukujesz, dopierdalasz mnie i szargasz moje nerwy...

... że tak jest, to była moja wina! Już się nie gniewam. Znowu mi z Tobą fajnie. Tak mucio Ciem loffciam. Cmok cmok!
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.