ROZMOWY MOTYWACYJNE

Darein Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

05.03.2019, 18:04    #1
Proszę powiedzcie jakie stosujecie rozmowy w danym momencie meczu np. po straconej lub strzelonej bramce itd. no u mnie jak próbowałem w sparingach i meczach o pkt to działają tylko "pokażcie wiecej zaangazowania " i " zażadaj wiecej" reszta to zawsze albo sfrustrowany sie robi albo zdemotywowany. W 18 miałem ogarniete teraz w ogóle to nie działa.

no_2 Partyzant

0

05.03.2019 21:30    #2
Mówię to tylko pojedynczym zawodnikom którzy mają żółty status "niezainteresowany" albo "nie daje z siebie wszystkiego". Zazwyczaj działa. Sparingi mnie nie obchodza

vicomino Partyzant

0

08.03.2019 21:14    #3
Zgadza się. Pozytywnie na piłkarzy działają tylko trzy okrzyki: pokażcie więcej zaangażowania, pokażcie więcej, ruszcie do przodu. Reszta wywołuje jedynie negatywne reakcje więc nie rozumiem po co one są dostępne w grze

_Pablo_ Partyzant

0

09.03.2019 13:02    #4

"vicomino" napisał:

Zgadza się. Pozytywnie na piłkarzy działają tylko trzy okrzyki: pokażcie więcej zaangażowania, pokażcie więcej, ruszcie do przodu. Reszta wywołuje jedynie negatywne reakcje więc nie rozumiem po co one są dostępne w grze

Nie zgodzę się, bo działają wszystkie okrzyki, ale trzeba wiedzieć kiedy jakiego użyć. Na okrzyki ma wpływ rozmowa przed meczem, to czy jesteśmy lub nie faworytem oraz minuta meczu jak i moment strzelania bądź stracenia bramki.

vicomino Partyzant

0

09.03.2019 14:59    #5
Mam przegranych w FM 19 już 382 godzin. Prowadziłem Arkę, Koln, Ajax i Leverkusen a więc różne kluby. Próbowałem różnych okrzyków i pozytywnie reagowali tylko na te które wymieniłem wcześniej. Nigdy nie zareagowali pozytywnie na: skupcie się czy pochwała. Chodzi mi tylko o widoczną reakcję przy opcji "mowa ciała", nie analizowałem czy generalnie wpłynęło to pozytywnie czy negatywnie na grę zawodników

SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Grupa: Moderator

0

09.03.2019 20:09    #6
Do tej pory grałem tylko Wisłą i reprezentacją Polski, ale też mogę stwierdzić, że najlepiej i najczęściej działa żądanie o więcej. Korzystam z tego polecenia, gdy gracze grają piach i przegrywają lub remisują. Po strzelonej bramce daję pochwałę i zawsze działa pozytywnie. Jak prowadzę więcej niż jedną bramkę to też daję wyłącznie pochwały. Parcie do przodu zazwyczaj działa niekorzystnie, wyjątek stanowi, gdy w końcówce gramy na mentalności „na aferę”. Całej reszty nie używam, bo albo reakcji brak, albo jest tragiczna w skutkach.

Elder Partyzant

0

10.03.2019 14:41    #7
U mnie jakiś efekt dają (lub dawały) Zachęć ( przestał odnosić skutek po wzroście reputacji klubu), Zacznijcie kombinować - zwykle przy wyniku remisowym, Pokażcie więcej zaangażowania - przy wysokim prowadzeniu, remisie i kiedy przegrywam , Parcie do przodu - tylko pod koniec meczy kiedy gonię wynik, Zażądaj więcej - niezależnie od wyniku zawsze kiedy tracimy inicjatywę lub bezpośrednio po stracie bramki, Pochwała - po strzeleniu bramki

Darein Partyzant

0

11.03.2019 22:14    #8
Wielkie dzieki za odpowiedzi ;) :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.