Prośba o wytłumaczenie wymagań osiągnięć gracza FM 2010

Rassija Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

24.07.2019, 21:20    #1
Hej!

Wiem, że to FM 2010, więc gra w którą pewnie oprócz mnie gra garstka ludzi, ale strasznie lubię tę wersję. Postawiłem sobie za obowiązek zrobić wszystkie osiągnięcia i do pełni szczęścia brakuje już niewiele. Nie do końca wiem co mam zrobić lub zdobyć w kilku przypadkach. Możecie mi to wyjaśnić? Mianowicie chodzi o:

- Król kontynentów. Udało się wygrać puchary kontynentu na 3 różnych kontynentach. - Chodzi np. o Mistrzostwo Europy, Copa America itd. czy o zwycięstwo w Lidze Mistrzów itd.?

- Najlepszy w tym biznesie. Udało się zdobyć tytuł Menagera Miesiąca 10 razy. - Rozegrałem ponad 30 sezonów w lidze włoskiej, prawie 20 sezonów w lidze hiszpańskiej. W oby przypadkach z wielkimi sukcesami nie przegrywając prawie nic. Nie pamiętam by wybierano tam menagera miesiąca.. Może to chodzi o jakąś konkretną ligę? Jakim zespołem/w jakiej lidze to najszybciej można zdobyć?

- Profesor. Udało się uzyskać przynajmniej 75% wiedzy scoutów - podpowiedzcie mi w jaki sposób mogę nabyć wiedzę scoutów i jak najszybciej można zaliczyć to zadanie?

Pozostałe osiągnięcia do zdobycia są dla mnie jasne, natomiast nie wiem jak się dobrać do trzech wymienionych powyżej. Proszę o wszelkie rady. ;)

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.07.2019, 21:22

Rassija Partyzant

0

12.08.2019 12:26    #2
Naprawdę nie znajdzie się nikt, kto będzie w stanie odpowiedzieć?

meteo100 Partyzant

0

12.08.2019 15:10    #3
Co do pierwszego to chodzi o ligę mistrzów i ich odpowiedniki na innych kontynentach czyli copa libertadores, azjatycka liga mistrzów itd.
co do 2 to nie wszystkie ligi mają tą nagrodę. Musisz sprawdzić w jakich ligach przyznawana jest nagroda za najlepszego menadżera miesiąca.
co do 3 to tutaj niestety nie wiem.

moldovan Partyzant

0

12.08.2019 20:47    #4
co do wiedzy skautów to prawdopodobnie musisz mieć skautów z jak największą wiedzą na różnych obszarach czyli Twoi skauci muszą mieć razem 75% świata zasięgu skautingu.

bartton Partyzant

0

12.08.2019 23:04    #5
Wiedzę o świecie najlepiej zdobyć przez kluby filialne z innych krajów, zatrudnianie scoutów innej narodowości oraz wysyłanie ich do kraju o którym nie masz wiedzy (wysyłaj scoutów do obserwacji regionów, np. Europa Wsch./Zach./Karaiby/Oceania)
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej." A. Einstein

"War. War never changes" Fallout

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.