Problem ze składaniem podania o pracę do klubu!

PhillipMadrid333 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

17.05.2019, 16:21    Pytanie
Cześć.

Uogólniając, mam problem z możliwością składania podania o pracę do innych klubów.
Zacznę od tego, iż tworząc nową karierę, wybrałem jako grywalną tylko jedną ligę - hiszpańską.
Jednakże po kilku ładnych latach prowadzenia jednego klubu, zrezygnowałem z pracy, aby przesymulować kilka następnych lat, zobaczyć jak zmienią się składy i ponownie podjąć pracę.
Tak też zrobiłem.
Zanim zdecydowałem się wybrać swój drugi klub, dodałem jeszcze kilka innych lig.
Ligi te, tak jak powinny, zostały aktywowany, ale (i tutaj tworzy się problem) nie mogę aplikować do klubów w nich grających.
W biurze pracy wyświetlają mi się jedynie stabilności posad trenerów w Hiszpanii, dlatego też tylko do tych klubów mam możliwość złożenia podania/wyrażenia zainteresowania.
Inne stanowiska (np. asystent, dyrektor sportowy, trener) są normalnie wyświetlane ze wszystkich wybranych lig, a jako manager nie mogę się zatrudnić nigdzie indziej poza Hiszpanią.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i umie temu zaradzić?
Wiem, że mogę dodać nowego managera i wybrać sobie drużynę, ale zależy mi na kontynuowaniu gry, aktualną osobą.

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. :)

PhillipMadrid333 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

17.05.2019 21:17    #1
Udało mi się rozwiązać problem.
Jeśli ktoś znalazłby się w podobnej sytuacji, należy wejść w "Głębię szczegółów" > zakładka "Gra" > Status i tam zmienić opcję dostępne zespoły na "wszystkie".

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.