Powiększenie ławki rezerwowych i..

Pattel Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

16.10.2019, 13:30    Pytanie
Witam,

1) Czy jest możliwość powiększenia ławki rezerwowych w ekstraklasie z 7 do 9 graczy? Wchodziłem w ligę, ale żadnych tam zmian w przepisach nie było..

2) Czy używając „zamiany pozycji”, zmieniają się tez role zawodników? To znaczy może na przykładzie Legii: mam np. dwóch środkowych pomocników, po lewej jest Martins jako cofnięty rozgrywający, a po prawej Cafu jako pomocnik odbierający piłkę. Czy jeśli użyję zamianę pozycji, i Martins będzie wtedy prawym pomocnikiem, a Cafu lewy, to jednocześnie Martins staje się pomocnikiem odbierającym piłkę, a Cafu rozgrywającym?

kondi192 Minister Kultury

Grupa: Moderator

0

16.10.2019 16:18    #1
Odpowiedź na pytanie numer 2: Zdaje się, że musisz to zmieniać ręcznie przy zamianie pozycji zawodnikom.

Co do pierwszego to nie wiem dokładnie ale chyba w przepisach ligowych w edytorze można coś pogrzebać aczkolwiek nie wiem czy dotyczy to też ławki rezerwowych.

Pattel Partyzant

0

16.10.2019 18:52    #2
Dzięki wielkie, a wiesz może czemu nie chce mi się stworzyć nowa kariera ze zmianami edytora? Przy konfiguracji kariery mam zaznaczony plik edytora, który chcę wgrać, ale jak już się rozgrywka załaduje, będę miał ekran wyboru klubu itd. to nagle mam takie składy jak na początku gry.. pierwszy raz mam taki problem.

Shrek Partyzant

0

16.10.2019 19:59    #3
@kondi192 - kondi jemu raczej chodziło o sytuację ze zmianą pozycji podczas gry.

Niestety, mimo, że piłkarze zamieniają się pozycjami, to ich role zostają przypisane do pozycji. I tak Martins zmieniając się rolą z Cafu zostaje pomocnikiem odbierającym piłkę, a Cafu cofniętym rozgrywającym. Czyli tak jak napisałeś.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.