Pomysły, propozycje, pobożne życzenia do SI

pooh77 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

13.04.2019, 23:40    #1
Ello.

Nie znalazłem tematu, w którym moglibyśmy wrzucać pomysły dla SI co do następnego wydania FM-a. Jeśli jestem w błędzie - niech moderator przeniesie temat gdzie trzeba :).

Więc: uważam że temat rozmów wszelakich z Zarządem jest zdecydowanie do poprawy. Chociażby sekcja "negocjacji" odnośnie liczby współpracowników. Możnaby to zmienić tak, że jeśli chcielibyśmy więcej trenerów/fizjo/skautów, to w rozmowie z Zarządem podajemy liczbę, wg nas, niezbędnej do współpracy kadry, i w drodze negocjacji dostajemy, mniej więcej (na przykład w zależności od reputacji w danym klubie/w świecie managerskim) tylu pracowników ilu potrzebujemy - w ramach budżetu.

Pozdrawiam.

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

14.04.2019 00:57    #2
Lista planowanych zmian zamykana jest jakoś w styczniu/lutym, więc ten wątek to już dla FM21 ;)

Z realnych poprawek, to życzyłbym sobie lepiej pomyślanego zarządzania raportami scoutów. Jestem nimi wręcz zalewany i konieczność przeklikania każdego z osobna, zaznaczania tickboksów, wybierania za każdym razem jednej z pięciu opcji, jest pieruńsko męcząca. Musi być jakiś lepszy sposób na masowe zarządzanie tym wszystkim.

Rozmowy motywacyjne też są męczące, doszło do nich kilka zupełnie zbędnych kliknięć (jak "zakończ odprawę" - na co to komu?). Kiedyś byłem w stanie załatwić całość jednym i nie chodzi tu o "poproś asystenta" ;) SI, plz fix.
twitter.com/Ceyvol

vicomino Partyzant

0

14.04.2019 08:31    #3
Zwiększyć "inteligencje" naszych współpracowników. Denerwuje mnie jak mam dyrektora z światowego top, polecę mu rekrutacje pozostałych członków sztabu szkoleniowego/medycznego/scoutów a on zatrudnia mi same miernoty. Mimo że prowadzę czołowy europejski zespół i mam wiele funduszy.

Souting wg mnie jest ciekawszy ale nadal zasypuje nas za dużo raportów wysyłanych chyba na "pałe". Przydałby się tutaj lepszy i bardziej czytelny filtr. Wolałbym dostać w miesiącu 5 raportów o potencjalnych wzmocnieniach które będą jednak starannie wcześniej dopasowane do moich potrzeb.

Poza tym generalnie uważam że zmiany z każdą koleją częścią są na plus, ale nowa wersja mogłaby wychodzić co 2 lata (uaktualnienia można przecież robić na bieżąco).

bazaFMtojaja Partyzant

0

14.04.2019 10:46    #4
pomysły? jeżeli SI uważa swój produkt za poważny, za "pomoc scoutingową" (Everton nabył prawa i kożysta) to niech ogarną przede wszystkim baze danych. Nie tylko CA i PA zawodników to są supełne jaja (bo są - od fm15 do fm 19 drużyna strasburga przebyła drogę z 3 ligi do najwyższej klasy Francujskiej a mimo wszystko własnie ca i pa zawodników nie zostały specjalnie zmodyfikowane - fucking joke???), znalazłem również gościa, który rozegrał w bieżącym sezonie ligi francuskiej kilka meczy - a w fm jest noname ze złymi danymi na poziom 3 polskiej ligii - kpina z graczy!!takich smaczków jest pełno, ale fakt najwięcej we francuskiej lidze...

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

14.04.2019 23:06    #5

"vicomino" napisał:

Poza tym generalnie uważam że zmiany z każdą koleją częścią są na plus, ale nowa wersja mogłaby wychodzić co 2 lata (uaktualnienia można przecież robić na bieżąco).

Nie można, wałkowaliśmy to wielokrotnie - w cyklu dwuletnim nie tylko nie zepnie się budżet studia, a też ceny licencji stałyby się zaporowe. SI nie może sobie aktualizować składów "bo tak", to wszystko zabezpieczają odpowiednie umowy.
twitter.com/Ceyvol

vicomino Partyzant

0

15.04.2019 07:17    #6
Wiem, wiem. Chodzi mi tylko o to, że teraz gdy gra wychodzi co roku zmian jest na tyle mało że nie opłaca się, przynajmniej wg mnie, kupować jej co roku. Nie mam z tym problemu, po prostu kupuje co drugi rok :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.