Pieniądze z transmisji.

Beleg Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

01.06.2019, 04:18    Pytanie
Witam, jeśli zacznę grać klubem z San Marino i wzmocnie pozycje ligi w rankingu to czy wzrosną np. pieniądze za prawa do transmisji?
Grając w takiej lidze mam szansę zbliżyć się finansami chociażby do klubów z Lotto Ekstraklasy?

moldovan Partyzant

0

01.06.2019 19:44    #1

"Beleg" napisał:

Witam, jeśli zacznę grać klubem z San Marino i wzmocnie pozycje ligi w rankingu to czy wzrosną np. pieniądze za prawa do transmisji?
Grając w takiej lidze mam szansę zbliżyć się finansami chociażby do klubów z Lotto Ekstraklasy?

tak, ale to będzie dłuuga droga.

Viique Młody aktywista

0

01.06.2019 20:09    #2
Pieniądze z praw telewizyjnych to zawsze będą frytki w porównaniu do nagród z europejskich pucharów i zarobków ze sprzedaży zawodników.
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

Beleg Partyzant

0

01.06.2019 22:04    #3
Nie takie frytki, teraz gram blyth spartans w PL i 123 mln za prawa do transmisji to nie małe frytki.

Viique Młody aktywista

0

01.06.2019 23:10    #4
Tak jest w czołowych europejskich ligach - miałem na myśli te mniej renomowane. Wejście do fazy grupowej LM czy nawet LE to zastrzyk gotówki, dzięki któremu średniorozgarnięty menedżer potrafi bez trudu odjechać ligowej stawce. Sam teraz gram klubem z San Marino. W pierwszym sezonie uciułałem 100k euro zysku (nie grałem w pucharach). W drugim sezonie awansowaliśmy do europejskich pucharów i samo dojście do 2 rundy eliminacyjnej LE dało mi 730k.
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.