Meczowy widok

Jose87 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

28.03.2019, 15:51    Pytanie
Witam,

Jestem nowy na forum także proszę o zrozumienie. Do gry w FM wracam po dłuższym czasie i pamiętając wersję sprzed kilku lat, to można doznać niezłego szoku :)
Mam spory problem- przyzwyczajony jestem do rozgrywania meczu gdzie widok to tylko komentarz, na środku ekranu wynik i najważniejsze wydarzenia: strzelcy bramek, ewentualnie żółte i czerwone kartki, przestrzelone karne- taki Stary, klasyczny widok bez trybów 2d czy 3d.
Niestety nie potrafię tego ustawić w nowym fm19.
Czy ktoś mógłby mi krok po kroku napisać jak ustawić taki widok meczowy

LukaszPRW Partyzant

0

28.03.2019 20:51    #1
Chyba to będzie tak - w trakcie gry (nie w meczu) wchodzisz w ustawienia, tam mecz w zakładce "skróty meczu", opcja skróty - musisz wybrać "tylko komentarz". Z tego co kojarzę, to samo możesz zrobić również w trakcie meczu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.03.2019 o godz. 20:53

Jose87 Partyzant

0

29.03.2019 21:24    #2
Właśnie tak próbowałem, aczkolwiek ciągle nie mam na środku ekranu wyniku meczu, strzelców i bramek. Komentarz też jest gdzieś na dole, na pasku...

LukaszPRW Partyzant

0

29.03.2019 21:34    #3
To co widać na ekranie meczowym - rozmieszczenie pozycji na ekranie może zależeć od używanego screena.

Jose87 Partyzant

0

30.03.2019 00:08    #4
Co masz na myśli? Nie wiem czy grałeś w starsze wersje managera, chodzi mi o widok klasyczny- komentarz wydarzeń, na środku natomiast wynik, strzelcy, żółte, czerwone kartki, kontuzje, przestrzelone karne.

LukaszPRW Partyzant

0

30.03.2019 16:36    #5
Ja u siebie w widoku meczu mam w lewym górnym rogu właśnie te informacje ogólne, pod nimi - statystyki. Natomiast z prawej, odpowiednio składy i ich widok. Używam Neub skin, a oto widok, który mam.

Tak więc może to kwestia, że takiego widoku, który pamiętasz już po prostu nie ma.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.03.2019 o godz. 16:37

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.