Kluby oparte o graczy danej narodowości.

Szamaki Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

09.08.2019, 16:00    Pytanie
Jak w tytule, chciałbym zrobić w Polsce, klub funkcjonujący jak Ath.Bilbao, tylko że zamiast Basków umieścić tam Wielkopolan, ewentualnie coś na wzór Realu Sociedad, tak jak kiedyś funkcjonował Baskowie + zagraniczniacy.
Wiem, że w edytorze nie można tworzyć nowych krajów, więc pewnie narodowość Wielkopolanin będę musiał stworzyć z jakiejś już istniejącej, a i obawiam się, że to co chce zrobić jest zapisane w kodzie gry i nie da się tego edytować. Jeżeli ktoś wie jak albo ma jakiś pomysł to chętnie przeczytam.

Shrek Partyzant

0

11.08.2019 11:59    #1
Pytanko - chcesz taki klub prowadzić, czy symulować by zobaczyć jak coś takiego wyjdzie?

W przypadku chęci prowadzenia - istnieje coś takiego - napisz na privie napiszę CI gdzie coś takiego znaleźć (ale rzadko się loguje, więc daj jakiś znać, że przeczytałeś).

W przypadku drugim - także wydaje się to możliwe, ale będzie to dużo bardziej skomplikowane - musiałbyś stworzyć własną narodowość w Pre game Edytorze, tam też musiałbyś zmienić opcje klubu.

Użytkownik uznał post za pomocny

manau Partyzant

0

11.08.2019 12:02    #2
Ja chciałem kiedyś zrobic do Fm 2017 włąsny klub i włożyć go od zera do niskiej ligi, lecz nie wiedziałęm co mam zrobić z reputacją, żeby się podnosiła w przyszłośći i żeby nie była za duża, ani za niska

Szamaki Partyzant

0

11.08.2019 13:21    #3
Oczywiście w pierwszej kolejności prowadzenie takiego klubu, ale że nie zawsze grywam w tym samym kraju, to zapewne były by sytuacje, że taki klub by tylko symulował.

Niby lokalny region odwzorowałem na Kraju Basków, przerobiłem "kraj" NRD na Wielkopolskę, no i właśnie tu się robią schody bo w grze nijak takiej narodowości nie ma, czyli coś musiałem jednak pominąć.

@Manau
to akurat nie jest trudne, jak już stworzysz klub, musisz wejść w bazie danych w rozgrywki do których chcesz dodać ten klub. Następnie wchodzisz w zakładkę zespoły i tam gdzie masz listę zespołów zgłoszonych do tych rozgrywek (druga zakładka, pod szczegółami), na dole po prawej stronie masz opcję ZAMIEŃ. Zaznaczasz jaki klub chcesz wywalić i wstawiasz swój. Co do reputacji to ona sama rośnie, a jak nie wiesz jaką dać to zawsze możesz sprawdzić inne kluby z tej ligi i dać na ich poziomie.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 11.08.2019 o godz. 13:27

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.